adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Pozos analiniam seksui. Malonumas jai ir jam

Pozos analiniam seksui. Malonumas jai ir jam

  • Penktadienis, 30 rugsėjo 2016

Jeigu Jums analinis seksas vis dar tabu – patenkinkite savo smalsumą ir sužinokite, kokiomis pozomis galima TAI daryti. O jeigu analiniai malonumai yra priimtini – siūlome išbandyti šias pozas, kurios garantuos naujus potyrius.

Malonumas jam:

Vyras atsigula ant nugaros, tuo metu moteris jam atlieka minetą ir masažuoja prostatą išorėje (tarp sėklidžių ir išangės) ar viduje (išangėje). Išoriniam stimuliavimui tiks tiek poros vibratorius, tiek kitoks masažuoklis. Vidinei stimuliacijai rekomenduojama naudoti specialiai tam sukurtus porstatos masažuoklius ar vibratorius. Tai puikus pasirinkimams naujokui.

Malonumai jai:

Atsigulkite vienas priešais kitą veidas į veidą. Galite tuo metu mylėtis vaginaliniu būdu arba užsiimti tik analine stimuliacija. Analinei stimuliacijai rekomenduojame naudoti mažus kaiščius ar tiesiog savo pirštus. Tai puiki poza pradedančiajai.

Malonumas abiem:

Vyras atsigula horizontaliai moters, o jo dubuo tegu liečia jos klitorį. Tuo metu moteris turimu analiniu žaisliuku stimuliuoja vyrą. Natūraliai atsiradę sinchroniški judesiai puikiai jaudins abu partnerius. Puiki poza pažengusiems.

Malonumas abiem:

Atbulos jojikės poza judėkite lėtai. Tegu partneris tuo metu įeina analiniais kamuoliukais į išangę. Tai bus tarytum dvigubas įsiskverbimas. Puiki poza tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

Malonumas abiem:

Tegu moteris atsigula ant pilvo, o vyras atsigula ant jos nugaros. Prieš ar per aktą vyras tegu pasinaudoja vibruojančiu analiniu kaiščiu. Neįtikėtina, tačiau vibraciją pasijus ir moteris! Puiki poza pažengusiems.

Kas garantuos malonumą?

Analiniai lubrikantai – be jų analinė sueitis nebus maloni. Rekomenduojame rinktis specialius analinius lubrikantus.

Kokybiški analiniai žaislai ir jų priežiūraanaliniai kaiščiai, analiniai kamuoliukai, vibratoriai, specialūs dezinfekavimo valikliai ir klizmos užtikrins sklandų, saugų ir malonų analinį seksą.

Iš lėto – gaukite partnerio sutikimą analinei sueičiai ir pradėkite nuo smulkių žaisliukų ar pirštų.

Atsipalaiduokite - nebūkite įsitempę. Daug glamonėkitės, sukurkite romantišką atmosferą.

Gyvenimas pilnas malonumų! Malonu.com padės Jum išpildyti visas seksualines fantazijas.Perskaityta 2812 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias