adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Geriausios oralinio sekso pozos

Geriausios oralinio sekso pozos

  • Pirmadienis, 10 spalio 2016

Įprastas seksas greitai pabosta, norisi dar daugiau artumo ir egzotikos. Šią problemą gali išspręsti miegamojo karalius – minetas ir kunilingas. Oralinis seksas taip pat turi daug galimų sekso pozų, pateikiame maloniausias ir karščiausias:

1.Tai patiks kiekvienai trokštančiai dominuoti. Atsiklaupkite ir nuleiskite dubenį ties mylimojo lūpomis. Jokiu būdu nesėskite – sukelsite diskomfortą. Tai itin patogi poza vyrui moterį glamonėti liežuviu, bei liesti jos sėdmenis ir klubus.

2.Tai tarytum šuniuko poza, tik vyras čia taipogi klūpi... Puiki poza paliesti kiek kitas moters vieteles, o galbūt stimuliuoti ir anusą.

3.Kiek kitoks 69 variantas. Vyras įsitaiso ant sofos savo dubenį palikęs ant atlošo, o moteris atbula jo atsiklaupia. Gal ir sunku patikėti, bet tai daug patogesnė poza už klasikinę 69.

4.Tai ideali poza giliam įsiskverbimui burnoje. Moteris atsigula ant lovos taip, kad jos galva būtų toje pusėje, kur galima prieiti šalia lovos vyrui. Būtina atlošti galvą, kad būtų kuo gilesnis įsiskverbimas. Vyras gali stebėti idealiai atsiveriantį moters kūno vaizdą, glamonėti spenelius, klitorį.

5.Paprastai moteris tiesiog atsigula ir praskečia kojas. O iki didesnio malonumo gali reikėti tiek nedaug – tiesiog sulenkti vieną koją.

6.Puiki poza tinginei. Vyras tegul pusiau atsigula šonu, o moteris gulėdama leidžia jam įeiti į burną. Puiki poza suteikti daug kontrolės vyrui bei nenuvarginti moters kaklo ar kelių.

7.Ši poza ideali tai, kuriai sunku patirti orgazmą, nes suspaustos šlaunys padidins jautrumą. Tiesiog atsigulkite sulenkite, pakelkite ir suspauskite kojas. Vyrui patogiau darbuotis bus klūpint ant grindų.

8.Neįpareigojanti poza. Tiesiog atsisėskite, išsirieskite, išskėskite kojas, vieną palikite ant grindų, o kitą ant lovos. Puiki poza, jei vyras sunkiai randa klitorį arba nori žaisti su jūsų speneliais.

9.Klasikinė poza. Moteris klūpi ir stovimam vyrui daro minetą. Kiekvienas vyras svajoja apie tokią pozą. Tai puikus sprendimas, jei vyrui patinka kontroliuoti, o moteriai į darbą paleisti ne tik burną, bet ir rankas.

Oralinis seksas - idealus sprendimas pašėlusiems ir patyrusiems arba dar daug neatradusiems. Oralinį seksą dar geresniu gali padaryti specialūs lubrikantai.

Perskaityta 1990 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias