adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 7 moters kūno vietos, kurias vyras pamiršta liesti

7 moters kūno vietos, kurias vyras pamiršta liesti

  • Pirmadienis, 17 spalio 2016

Taip, klitoris yra nuostabus dalykas. Jis ganėtinai gerai matomas ir suteikia moteriai bene geriausius pojūčius. Kita erogeninė, vyrams labai gerai pažįstama, moters kūno vieta – krūtys ir speneliai. Juos dar lengviau rasti, o malonumas ne tik moteriai, bet ir vyrui garantuotas. Tačiau yra daug daugiau erogeninių zonų, kurias stimuliuojant suteiksite moteriai ne tik naujus, bet ir dar geresnius potyrius!

1.Užpakaliuko apačia. Tai vieta, kur klubai susijungia su sėdmenimis. Šios vietos glamonėjimas puikus pasirinkimas sekso įžangai. Perbraukite pirštu, liežuviu ar pirštais, kai glamonėsitės ar mylėsitės.

2.Krūtų apačia. Krūtinės karalius – speneliai, o krūtinės apačia yra tarytum užmiršta zona. Tačiau tai taipogi daug nervų galūnėlių turinti vieta. Kol laižysite spenelius, rankomis glamonėkite krūtų apačią.

3.Vidinė kelių pusė. Skamba keistai, tačiau ledo gabalėlis ar vibratoriaus skleidžiamos bangos šioje vietoje privers moterį aimanuoti. Šią vietą lengviausia pasiekti, kai darote moteriai masažą.

4.Išorinė alkūnių pusė. Čia esanti oda yra itin plona, todėl tai yra labai jautri vieta. Lyžtelėkite, pabučiuokite... Jeigu besimylint esate geroje pozicijoje pasiekti alkūnes, nepraleiskite progos suteikti naujų įspūdžių.

5.Lytinės lūpos. Kaip ir minėjome prieš tai – visą dėmesį ir bučinius patraukia klitoris, tačiau prieš ieškodami jo, stabtelėkite prie lūpų... laižykite ar perbraukite pirštais. Taip ne tik dar labiau užvesite, bet suteiksite galimybę virpėti iš malonumo.

6.Išangė. Jeigu moteris nusiteikusi prieš analinį seksą, glamonėti anusą tikrai galima, tiesiog nieko ten nekiškite. Užtepkite ant piršto lubrikanto ir švelniai perbraukite. Po šių potyrių moteris gali užsinorėti ir šiek tiek daugiau...

7.Užpakalinė kaklo dalis. Apverskite ją ant pilvo, patraukite plaukus ir bučiuokite. Suteiksite dar geresnius potyrius nei bučiuojant kaklą įprastose vietose. Užpakalinė jo dalis be reikalo pamiršta ir neliečiama... Norite dar geresnio efekto? Pašnibždėkite jai kažką nešvankaus ir stebėkite, kaip ji jau maunasi kelnaites...

Nebijokite ieškoti ir atrasti. Kiekvienas kūno lopinėlis yra vertas didelio dėmesio, juk gyvenimas pilnas malonumų!

Perskaityta 1213 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias