adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 9 punktai: ko nedaryti analinio sekso metu?

9 punktai: ko nedaryti analinio sekso metu?

  • Antradienis, 25 spalio 2016

Analinis seksas apipintais mitais, nepagrįstomis baimėmis ir nežinia. Tai jautri vieta, kurią pažeisti yra labai lengva, tačiau žinant pagrindines taisykles ir daromas klaidas, galima patirti itin didelį malonumą.

1.Nesimylėkite analiniu būdu, jei ten nešvaru ir nesate išsituštinę.

Išangę nuplaukite su vandeniu ir antibakteriniu muilu, taipogi gerai išsituštinkite ir iki akto nevalgykite dvi valandas. Taip pat galite naudoti klizmas, kurios užtikrins švarą. Švari išangė užkirs kelią bet kokioms infekcijoms.

2.Nenaudokite to pačio prezervatyvo iš pradžių analiniam, o po to vaginaliniam seksui.

Problema ta, kad visgi analinė anga nebus sterili, kad ir kaip ją bandytumėme išvalyti, o moters makštis yra ganėtinai jautri ir gauti tokiu būtu nepageidaujamų bakterijų išties paprasta. Tokiu atveju tiesiog pasikeiskite prezervatyvą, o jeigu mylitės be jo (nors rekomenduojama analinė sueitis su juo), kruopščiai nusiplaukite penį.

3.Vien todėl, kad per analinę sueitį neįmanoma pastoti, nenaudojate prezervatyvo.

Tai tokia pat palanki terpė lytiškai plintančioms ligoms kaip ir makštis. Tad prezervatyvas būtinas. Žinoma, jeigu turite vieną partnerį ir jis tikrai niekuo neserga, prezervatyvas nėra tam būtinas. Tačiau su juo paprasčiau – higieniškiau, o jį nusimovus po analinės sueities iškart galima įeiti į makštį bei nevargti kruopščiai plaunant penį po analinio sekso.

4.Nenaudokite per didelių analinių žaislų ar ne analiniai sueičiai skirtų žaisliukų.

Medicinoje ne toks jau retas atvejis, kai žmonės atsiduria ligoninėje bandydami pasismaginti su paprastais buteliais ar vaginaliniais vibratoriais. Nei vieni, nei kiti neturi apsaugos neįslydimui į anusą. Analinė anga turi reflektorių, todėl žaisliukas lengvai gali įslysti į tiesiąją žarną. Tačiau specialiai analiniam seksui skirtus žaisliukus galite naudoti be sąžinės graužaties. Jie turi specialius didesnius padelius, apsaugančius nuo įslydimo, bei yra atitinkamos formos, kuri suteikia dar daugiau malonumo.

5.Neturėkite analinių santykių, jeigu to nori tik jūsų partneris, o ne jūs.

Nedarykite to, ko nenorite, tai turės didelių pasekmių jūsų psichinei sveikatai.

6.Nenaudojate lubrikanto.

Kai sausa, net ir vaginalis seksas tampa nemalonus, o ką jau kalbėti apie analinį. Čia natūralios lubrikacijos nėra, tad yra būtinas specialus analinis lubrikantas. Juo gausiai ištepkite išangę, penį ar žaisliuką. Ne tik padidės malonumas, bet analinis seksas bus daug saugesnis.

7.Nenaudokite raumenis atpalaiduojančių vaistų.

Kai kurie analinio sekso mėgėjai naudoja ne itin leistiną amilo nitratą, kuris atpalaiduoja raumenis, o kartu ir išangę. Deja, tai turi daug nemalonių pasekmių, pavyzdžiui, padidėjęs kraujo spaudimas ir t.t. Geriausiai atpalaiduojantis dalykas: meilė, rūpestis ir kantrybė. Taipogi galima naudoti įvairius natūralius analinius lubrikntus, kurių sudėtyje daugybė raminančių žolelių ekstraktų, kurie atpalaiduos išangę.

8.Neturėkite analinių santykių, jei sergate hemorojumi.

Analinė anga tokiu būdu dar bus labiau sužalota ir jausite diskomfortą. Visų pirma, pasveikite.

9.Nenaudokite kremų ar purškalų, kurie mažina skausmą.

Yra daugybė purškalų, kurie turi analgetikų ar lidokaino, kurie sukelia nejautrą ir nejaučiate jokio diskomforto analinio sekso metu, tačiau, jeigu čia jūs esate tik pradedantysis, geriau šių purškalų nenaudokite, nes nejausite, kai partneris įeis per daug giliai ar greitai. Kai baigsis analgetikų poveikis, jausite skausmą ir daugiau nenorėsite užsiimti analiniu seksu.

Taip, analinis seksas reikalauja daug žinių tam, kad būtų saugus ir malonus. Tačiau visa tai atperka nauji pojūčiai ir suartėjimas su partneriu. Saugius analinius kaiščius, kamuoliukus, analinius vibratorius, prostatos masažuoklius, analinius lubrikantus rasite mūsų parduotuvėje malonu.com

Perskaityta 2517 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias