adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 5 priežastys, kodėl moteris nejaučia aistros

5 priežastys, kodėl moteris nejaučia aistros

  • Pirmadienis, 07 lapkričio 2016

Moters lytinis potraukis (libido) – sudėtingas mechanizmas. Vieną dieną jai užsivesti pakanka pusnuogio vyro kūno vaizdo, o kitą – neužtenka ir ilgos preliudijos žvakių šviesioje. Ir tai yra visiškai normalu, nes moters kūne nuolat keičiasi hormoniniai procesai.

Tačiau, jeigu pastebite, jog libido išties sumažėjo ir nedidėja griebiantis įvairių triukų, laikas ieškoti to priežasčių kiek giliau:

1.Kažko trūksta jūsų santykiuose

Tai dažniausiai būna tada, kai tie santykiai trunka itin ilgai. Emocijos daro labai didelę įtaką moters aistrai. Todėl kai viskas tampa aišku – vyras nuspėjmas, sekso laikas ir vieta taipogi nuspėjami, nebelieka užsivedimo ir noro tiesiog aistringai pašėlti. Moteriai reikia netikėtumo faktoriaus, naujų emocijų.

Ką daryti? Geriausia, kad čia iniciatyvos griebtųsi vyras. Nusivežkite ją į netikėtą vietą pavalgyti, o po to aistringai pasimylėkite automobilyje. Arba grįžę iš darbo padovanokite gėlių ir nieko nelaukęs pamaloninkite ją liežuviu ant virtuvės stalo.

Jeigu vyras visgi nenori imtis iniciatyvos sekso eksperimentavime, teks pačiai moteriai įsiklausyti, ko jai norisi intymiame gyvenime, suorganizuoti tai ir tiesiog pamylėti vyrą pačiai taip, kaip jai patinka.

Pasitikėjimo suteiks seksualūs naktinukai, teminiai kostiumai. Taipogi galite apsilankyti erotinių prekių parduotuvės ekskursijoje ar pabėgimo kambaryje, kuris parengtas erotinių prekių tematika. Tokios intymesnės pramogos praplės jūsų tabu rėmus, o ir idėjų naujų pasisemsite.

2.Jūs tiesiog senstate

Senėjimo procesų sustabdyti, deja, negalime. Kuo vyresni esame, tuo labiau keičiasi mūsų hormoniniai procesai ir seksualinis potraukis. Testosteronas (hormonas, kuris atsakingas už mūsų libido) piką pasiekia apie 20-us žmogaus gyvenimo metus, o toliau palaipsniui vis mažėja. Tiesa, moterims po menopauzės organizmas kiek daugiau pradeda gaminti testosterono, tačiau visiškai nukritęs estrogeno lygis atsiliepia sekso kokybei (atsiranda makšties sausumas).

Kaip tai išspręsti?

Jėgos sportas padeda palaikyti aukštesnį testosterono lygį, taip pat sveikas gyvenimo būdas, subalansuota mityba, geras miegas ir reguliarus seksas. Testosterono gamybą skatina ir specialūs afrodiziakai. O su amžiumi atsiradusį makšties sausumą galima pašalinti lubrikantų pagalba.

3.Problemos dėl naudojamų kontraceptikų

Hormoninės kontraceptinės tabletės dažnai paveikia moterų norą mylėtis – jis tiesiog sumažėja arba visai išnyksta. Juk hormonai, kurie vertė jus užsiimti seksu vardan palikuonių – dingo.

Kaip tai išspręsti?

Kreipkitės pas savo ginekologę, kad išrašytų kitas kontraceptines tabletas, kurios mažiau paveiks jūsų lytinį potraukį arba tiesiog keiskite apsisaugojimo būdą (patikimiausias – prezervatyvai).

4.Vartojate vaistus, kurie sumažino jūsų lytinį potraukį

Kalbame jau ne apie kontraceptikus. Dažniausi vaistai, kurie sumažina moters libido yra: vaistai depresijai ar hipertenzijai gydyti, opiatai, kurie naudojami lėtinių ligų simptomams gydyti.

Kaip tai išspręsti?

Geriausia yra išlaukti šį sunkų periodą. Juk svarbiausia – sveikata. Šiuo laikotarpiu svarbiausias yra artimojo palaikymas, dėmesys ir stiprūs apkabinimai.

5.Nebesijaučiate patraukli savo partneriui

Žinojimas, kad esate be gali seksuali savo partneriui – užveda kaip niekad. Juk kiekviena nori gundyti, vilioti ir matyti, kaip dėl jos kiekvieno judesio vyras netenka proto. Ar pamenate „50 pilkų atspalvių“ romaną? Christian Grey norėjo jos, kai jis galėjo turėti bet kurią. Tai filmo heroję ir užvedė, kiekviename moterų romane kartojasi panaši istorija.

Santykių pradžioje moteris taip ir jaučiasi – seksuali, aistringa, reikalinga, tačiau vėliau, komplimentų mažėja, susižavėjimo šūksnių taip pat. Ir ne todėl, kad moteris darosi nebe patraukli. Dėl visko kalta rutina.

Kaip tai išspręsti?

Tiesiog pasikalbėkite. 

Jeigu vyras pats jaučia, kad komplimentų tiek daug nebesako – tegu taiso šią situaciją, juk tai taip paprasta!

Jeigu vyras nesigriebia seniai pamirštų triukų pamaloninti moterį žodžiais, pati išprovokuokite jo geidulius. Apsirenkite žavingais atvirais apatiniais, išsiruoškite į ištaigingą restoraną ir priverskite jį prisiminti, ką turi šalia savęs.|

 

Kartais tai būna tokios menkos problemos, tiesiog trūksta žodžio „myliu“ ar „noriu tavęs“ ir savaitę trukęs badas miegamajame gali išsiveržti kaip vulkanas. Atraskite kas kart iš naujo ir vertinkite vienas kitą.

Perskaityta 796 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias