adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / TOP 5 sekso pozos šaltais rudens vakarais

TOP 5 sekso pozos šaltais rudens vakarais

  • Penktadienis, 11 lapkričio 2016

Susierzinimas dėl niūrių orų bei atkeliavęs šaltukas tikrai nedaro mūsų seksualesniais. Tačiau atradę tinkamas pozas, laiką bei vietas, kuriose galite mylėtis, kuo puikiausiai galėsite mėgautis vienas kito šiluma.

1.

 Tai panašu į „šaukštelių“ pozą. Tik tegu moteris apsiveja vyrą savo koja (prispaudžia jo sėdmenis) ir ranka (atidengia savo krūtis). Labiau susiglaudus bus daug šilčiau, o ir įsiskverbimas bus daug gilesnis. Be to, ant lovos priešais save galite pasidėti nešiojamąjį kompiuterį ir įsijungti jus jaudinančių vaizdelių. O jeigu itin spaudžia šaltukas – užsiklokite šilta antklode.

 

2.

 

 

 

Šilčiausiai jaučiamės ne tada, kai sėdime tokioje pačioje pozicijoje, o kai grįžtame iš lauko į namus. Tai geriausias metas nusimesti tik nereikalingus drabužius ir pasimylėti. Tegu vyras atsisėda ant kėdės ar sofos, o moteris atsisėda iš viršaus ant jo. Puiki poza – kūnai glaudžiasi, vyras gali glamonėti moters kūną, o skverbtis kaip niekad gera.

 

 

 

 

  3.

 

Puiki poza, kai jaukiai gulite lovoje ir ruošiatės užmigti. Apsikabinkite atsigulę ant šonų ir tegu partnerė apsiveja vieną vyro koją savo abejomis kojomis truputį pakreipdama jo dubenį į save. Tokiu būtų skverbtis bus paprastesnė, gilesnė ir malonesnė. Judėkite lėtai, bučiuokitės.

 

 

4.

 

Vyras tegu sėdi ant lovos krašto, o moteris apžergia jį ir atsilošia. Partneris turi laikyti ją už rankų. Gaunasi sūpynių efektas. Svarbu išlaikyti pusiausvyrą. Kodėl tai puiki poza šaltukui spaudžiant? Abiejų kūnai būna įsitempę, tai neįprasta pozicija atverianti abiejų kūnus, todėl įkaisite savaime. 

 

 

5.

 

Užsidekite daug žvakių arba židinį (jeigu turite). Liepsnų šviesoje ir šilumoje tegu moteris atsigula veidu žemyn, o vyras virš jos. Partnerė gali pasidėti po klubais pagalvėlę, kad ji kiek kilstelėtų jos klubus. Taip bus gilesnė skverbtis. Taipogi nepamirškite šnabždėti vienas kitam jaudinančius žodžius.

 

 

Norite pajusti dar daugiau šilumos? Išbandykite šildančius lubrikantus ar šildančius masažo aliejus. Puikiai sujaudins ir įkaitins!

 

Perskaityta 1516 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias