adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 8 būdai, kaip panaudoti vibrokulką sekso žaidimuose

8 būdai, kaip panaudoti vibrokulką sekso žaidimuose

  • Pirmadienis, 14 lapkričio 2016

Vibruojanti kulka arba vibruojantis kiaušinėlis yra universalus sekso žaislas. Daugumai tai iš pažiūros ne itin patogus, menkos vibracijos žaisliukas, kurį galima panaudoti tik klitoriaus stimuliacijai. Tačiau mes pateikiame net 8 skirtingus būdus, kaip panaudoti šį mažą, bet iš tikrųjų galingą sekso žaislą.

1.Masturbacija

Tai puikus žaisliukas moters masturbacijai. Jis itin miklus ir patogus, kad tinkamai rastų klitorį ir jį stimuliuotų. Neužmirškite, kad visa vaginos išorė yra jautri, taip pat vidinė šaunų dalis, tad vibrokulka galite puikiai liesti ir šias vietas. Dauguma vibruojančių kiaušinėlių turi skirtingus vibracijos lygius, tad tai itin daug gebantis žaisliukas.

O kas jeigu jį panaudotumėme ir vyro masturbacijai? Būtų itin šaunu. Juk vibrokulkos dažnai yra pridedamos prie sekso lėlių, kad suteiktų papildomo stimuliavimo. Tačiau vibruojančio kiaušinėlio vibracijomis galite mėgautis ir solo žaidime.

2.Nenaudokite rankų

Tiesiog įsidėkite vibrokulką į kelnaites ir darykite savo įprastu namų ruošos darbus. Tai savotiška masturbacija, bet jūs nežinote, kur ir kada dar vienas šiurpuliukas suvirpins kūną.

3.Sušlapkite

Įsigykite atsparią vandeniui vibrokulką ir tai tebūnie jūsų nepamainomas vonios kambario akcentas. Argi ne puiku po sunkios darbo dienos atsiguti karštoje vonioje pilnoje putų ir įsijungti savo mažą, bet galingą žaisliuką?

4.Patobulinkite

Jeigu turite daugiau sekso žaislų, vibruojantis kiaušinėlis juos gali papildyti. Pavyzdžiui, kol naudojatės G-taško vibratoriumi, galime stimuliuoti vibrokulka klitorį arba anusą.

Dauguma penio movų yra pritaikytos taip, kad jose tilptų ir vibrokulka, kad malonumas dar taptų stipresnis.

Vyrai taipogi gali nusipirkti paprastą masturbatorių ar sekso lėlę, o ją papildyti vibruojančia kulka.

5.Masažas

Jeigu pavargo ar yra įsitempę nugaros bei pečių raumenys, vibrokulka gali atlikti ir masažuoklio vaidmenį. Tik įspėjame, po tokio masažo jūsų antroji pusė gali norėti daug daugiau...

6.Glamonėms

Sekso preliudijai galite panaudoti vibruokulką ir ideliai sujaudinti mylimąjį. Lieskite spenelius, sprandą, kaklą ar kitas erogenines zonas.

7.Oralinis seksas

Kas gali būti geriau už oralinį seksą? Oralinis seksas su mažu patobulinimu – vibroklulka! Štai keletas idėjų, kaip ją panaudoti.

Vyras besidarbuodamas liežuviu gali vibrokulką laikyti tiesiai virš klitorio. Taipgi jos dalelę būti įterpęs tiesiai į makštį.

O moteris malonindama vyrą burna bei ranka vienu metu – rankoje laikyti vibrokulką. Taipogi ja liesti vyro tarpvietę.

Abu partneriai bus maloniai nustebinti, jeigu smagi vibracija pakutens anuso zoną. Tik atsargiai, vibro kulkos nekiškite, tiesiog švelniai ja vedžiokite prie išangės.

8.Sekso metu

Jeigu dar neturite poros vibratoriaus, pasipraktikuokite su vibrokulka. Puiki poza papildomai stimuliuoti moters klitorį – šuniuko. Arba jojikės poza – čia arba klitoris, arba vyro tarpvietė puikiai bus kutenama vibracijos.

Tai mažas sekso žaislas galintis sukelti daug daugiau malonumo įprasto sekso ar masturbacijos metu. Fantazuokite ir mėgaukitės. Nepamirškite, kad sekso prekių parduotuvėje malonu.com siūlome platų vibrokulkų pasirinkimą.

Perskaityta 659 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias