adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / TOP 5 sekso pozos skirtingiems žmogaus pojūčiams stiprinti

TOP 5 sekso pozos skirtingiems žmogaus pojūčiams stiprinti

  • Pirmadienis, 21 lapkričio 2016

Sek pagerinti galima paaštrinus kitus pojūčius. Užrištos akys, tam tikri kvapai ar kitokie prisilietimai gali atverti dar neregėtus malonumų horizontus. Beje, tai lengviausias būdas įnešti naujovių į savo miegamąjį. Pateikiame penkias idėjas bei pozas išvaryti rutinai.

1.KLAUSA

Tegu vyras patogiai atsisėda, o moteris sulenkusi kelius atsisėda ant jo. Akių kontaktas čia labai svarbus, jis itin jaudins. Šnabždėkite vienas kitam, ką ketinate daryti, kaip jaučiatės, kaip užveda partnerio kūnas, bučiuokite kaklą, ausis. Jeigu esate aimanuotojas, tokioje pozoje nesikuklinkite, gilūs atodūsiai itin jaudins partnerį.

2.PRISILIETIMAI

Lįskite po antklode. Itin svarbu tiesiog nieko nematyti, kad sustiprėtų kiti pojūčiai. Jeigu nepatogu po anklode, tiesig išjunkite šviesą ar naudokite akių raištį. Glamonių metu neskubėkite, jauskite vienas kito odą, stimuliuokite erogenines zonas.

3.UOSLĖ

Vyras tegu atsigula ant nugaros, o partnerė ant jo taipogi atsigula veidas-į-veidą. Tokiu būdu itin gerai pajusite partnerio kūno kvapą. O kvapas nesąmoningai skatina geismą ir susijaudinimą

4.SKONIS

Tegu partnerė atsigula ant nugaros, o vyras pasiruošia daryti kunilingą. Suteikite skonio oraliniam seksui. Užlašinkite medaus (jis saugus kūnui) ant vaginos išorinės dalies ar oralinio lubrikanto. Taip pat paskaninti galima spenelius, kitas jautrias kūno vietas. Žinoma, apsikeiskite vaidmenimis ir abu paskanaukite vienas kito. Įsidėmėkite, kad apsaugotumėte patalynę ar kitą sekso vietą nuo sutepimo, pasitieskite rankšluostį ar specialią antklodę.

5.REGA

Kiekvieną iš mūsų stimuliuoja apnuogintas ar išryškintas partnerio kūnas. Papuoškite jį su seksualiais apatiniais, naudokite kitus aksesuarus. Arba išbandykite kitą būdą. Tegu vienas atsigula ant pilvo, o kitas tiesiog eksperimentuoja. Šluotele perbraukia per nugarą ar pliauktšteli botagėliu, užlašina šildančio masažo aliejaus... Įspūdingi, vis skirtingi nenuspėjami pojūčiai, o kitam – nuostabus kūno vaizdas. Galiausiai viską baikite įspūdingu seksu.

Kartais tiek nedaug reikia, kad seksas įgautų kitokią spalvą. Eksperimentuokite, juk gyvenimas pilnas malonumų.

Perskaityta 684 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias