adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / *Kalėdinės dovanos. Erotinis prekių gidas Kalėdoms*

*Kalėdinės dovanos. Erotinis prekių gidas Kalėdoms*

  • Antradienis, 22 lapkričio 2016

Kalėdinių dovanų pirkimas sukelia ne visada malonius pojūčius, jaudinamės, kad nerandame, ką nupirkti savo mylimam žmogui, o po to nerimaujame, ar nupirkta dovana jam patiks. Antrajai pusei nuostabia ir itin asmeniška dovana gali tapti erotinė prekė. Ji praktiška, itin asmeniška ir suteiks tik malonius pojūčius ištisus metus. Tačiau ją išrinkti taip pat yra sudėtinga. Todėl paruošėme jums specialų erotinių prekių gidą Kalėdoms.

Ar verta pikti erotinę prekę dovanų

Bene pirma mintis šovusi į galvą nebandžiusiems erotinių žaislų – jūsų antroji pusė įsižeis gavusi sekso reikmenį po Kalėdų eglute. Jeigu taip, pats laikas išeiti iš savo baimės rėmų ir pradėti atvirai kalbėtis ir siekti didesnio malonumo kartu. Tad kiek kuklesni asmenys turėtų pradėti nuo smulkmenėlių: mažo suvenyro, knygos, masažo aliejaus ar apatinio trikotažo ir tegu tai būna kaip priedas prie pagrindinės Kalėdų dovanos.

Taip pat kartais galvojama, kad erotinė prekė atrodo neestetiškai, grubiai, tačiau kai kurie gamintojai (pavyzdžiui, LELO, Fun Factory ir kiti) sukuria tokius sekso žaisliukus, kurie yra be galo estetiški ir dailūs, kai kuriems net nebūtinas įpakavimas!

Kiek patyrę sekso prekių naudotojai irgi kartais dvejoja, ar Kalėdos tinkamas metas dovanoti sekso reikmenis. Bet juk tai svajonių pildymo metas. Tikriausiai esate ne kartą kalbėjęsi, kad norite įsigyti, išbandyti vieną ar kitą, gal kiek brangesnį žaisliuką, tad kodėl per Kalėdas to ir nepadarius? Galite įsigyti prekę kartu ir sau pasidovanoti tai. Arba pildyti vienas kito asmenines svajones. 

Patarimas:į erotinę dovaną investuokite. Kokybę atspindi kaina. Juk norite aukščiausios kokybės ir didžiausio saugumo bei malonumo kūnui? 

Jeigu jau ne kartą savo mylimąjį ar mylimąją lepinate erotinėmis staigmenomis, tikriausiai, irgi sunku išrinkti tą tikrąją dovaną, juk tai sritis, kurioje nuolat plečiasi asortimenas ir pasirinkti geriausią prekę reikia daug laiko bei pastangų.

Ką verta pirkti? Rekomenduojame vyrams, moterims ir porelėms.

*****MOTERIAI*****

VIBRATORIUS

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

Masažuoklis, kurį galės panaudoti ne tik išorinei stimuliacijai, bet ir atpalaiduoti pavargusius pečius ir nugarą. Pasitarnaus tiek vienai moteriai, tiek poros žaidimuose. Tai klasikinis erotinis žaisliukas, kurį privalo turėti kiekviena.

Panašius masažuoklius rasite į paieškos laukelį įvedę: MASAŽUOKLIS

 

Klitoriaus stimuliatorius, kuris puikiai papildys jūsų sekso seansą ar pamalonins moterį, kai ši liks viena. Klitorinė stimuliacija - bene vieninelė garantuojanti 100 % orgazmą bet kur ir bet kada.

Panašius stimuliatorius rasite į paieškos laukelį įvedę: KLITORIO STIMULIATORIUS

 

 G-taško vibratorius puikus pasirinkimas tikrų malonumų ištroškusiai moteriai. Padovanokite jai tikrą orgazmą su aukštos kokybės prekes. Jai negalės nepatikti.

Kitus G-taško vibratorius rasite ČIA 

 

Klasikinis vibratorius – idealus psirinkimas sekso žaisliukų naujokei. Jis neišgąsdins savo įmantria išvaizda ar daugybe funkcijų. Jis atliks tik vieną... Beje, jį galėsite panaudoti ir sekso žaidimuose.

Daugiau klasikinių vibratorių ČIA

 

Vibrtorius – kiškutis. Nėra tokios moters, kursiai nepatiktų tokie vibratoriai. Jis glosto klitorį ir vaginą. Tai mylimiausias moterų vibratorių tipas. Padovanok itin nuostabų ir suteiksiantį orgazmą.

Daugiau kiškučių ČIA

 

Tai, kuri dievina spenelių stimuliaciją – spenelių vibratoriai. Naujovė miegamajame! Puiki staigmena toms, kurios mėgsta naujoves ir kiek kitokius potyrius.

Daugiau spenelių vibratorių ČIA

 

RINKINYS TIK JAI

Padovanokite elegantišką, tik jai ir jos malonumui skirtą rinkinį. Itin didelė ir prabangi staigmena mylimajai, kuriai taip padėsite atrasti ar atskleisti save.

Daugiau rinkinukų tik jai rasite į paieškos laukelį įvedę: RINKINIAI MOTERIMS

 

VAGINALINIAI KAMUOLIUKAI

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

Vyrenėms, toms, kurios po gimdymo ar tiesiog norinčioms tvirtesnės vaginos – ideali dovana, kurios padarinius pajaus ir vyras. Negana to, Kegel pratimai dar ir teikia malonumą.

Daugiau vaginalinių kamuoliukų ČIA

 

Norinčioms dar ir didesnio malonumo atliekant Kegel pratimus bei galimybės žaisliuką panaudoti ir papildomai stimuliacijai sekso metu ar šiaip - vibruojantys kamuoliukai ar kiaušinėliai. Itin subtili, bet galinga dovana.

Daugiau vibruojančių kamuoliukų ČIA

 

SUVENYRAI

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

Žaismingai ir pasitikinčiai savimi moteriai verta įteikti mielą siuvenyrą. Tai gali būti sekso kortos, kauliukai, stalo žaidimas, penio imitaciją turintys buitiniai daiktai, taipogi vyrų kalendorius, kurė galės pasikabinti, pavyzdžiui, ant savo spintos durų.

Daugiau suvenyrų ČIA

 

KNYGOS

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

Mėgstančiai skaityti ir domėtis sekso naujovėmis – knyga. Šaltus vakarus puikiai galima praleisti su kiek erotinio prieskonio turinčia literatūra, o gautas žinias vėliau panaudoti ir lovoje.

Daugiau knygų ČIA

 

SEKSUALŪS NAKTINUKAI

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

Įkvėpkite pasitikėjimo ir parodykite, kad mylite ją ir jos kūną. Seksualūs naktinukai – ideali dovana. Juos pritaikyti galima ir gundymui, ir patogiai išsimiegoti. Mylimoji bus tikrai patenkinta!

Daugiau naktinukų ČIA

 

Labiau pašėlusioms siūlome dovanoti gundymui ir visiškam vyro suvysymui skirtą kūno kojinę Kalėdų tematika arba kojinę kūnui tiesiog puoštą dailiais raštais. Tegu jūsų moteris virsta seksualia kate.

Daugiau kūno kojinių ČIA

 

Tai, kuriai patinka išsiskirti ir pabrėžti kūno linijas – žavus korsetas. Tegu pabrėžia savo grožį ir pasisiki savimi kaip niekad! Padovanokite moteriai subtilų grožį.

Daugiau korsetų ČIA

 

FEROMONINIAI KVEPALAI

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

Norinčiai prabangiai kvepėti ir slapta vilioti – feromoniniai kvepalai. Kvepalai - bene populiariausia dovana Kalėdų proga ir ne tik. Būkite originalūs ir įteikite jai ypatingus kvepalus.

Daugiau kvepalų ČIA

 

CHALATAS

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

Jeigu norite pasirūpinti šiltais ir jaukiais jos vakarais. Pradžiuginkite ją stilingu, itin minkštu chalatu. Ji jausis ypatinga ir mylima. Nesinorės nusivilkti tokios nuostabios, su meile įteiktos dovanos.

 

 

 

Jeigu norite, kad ji gundytų ir viliotų bei jaustųsi seksuali... labai dailus atlasinis chalatas, kuris puikiai tiks prie seksualių apatinių ar tiesiog pasipuošti miegamajame.

Daugiau chalatų ČIA

 

 *****VYRUI****

DISKRETIŠKAS MASTURBATORIUS

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

 

Žavus vienkartinis masturbatorius gali būti puikia dovana, kurią vyras galės panaudoti, kol jūs būsite su draugėmis ar apsipirkinėstie. Šiems masturbatoriams nėra abejingo nė vieno vyro. Beje, ji itin stilingai ir gražiai atrodo.

 

Norintiems didesnio malonumo, kokybės ir tarnavimo - vibruojantis aukštos kokybės masturbatorius. Jį vyras gali naudoti ne tik būdamas vienas, bet jį puikiai įkompnuosite ir poros žaidimuose

Daugiau masturbatorių ČIA

 

SUVENYRAS

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

Vyras itin žaismingas ir suprantantis humorą? Įteikite jam mielą suvenyrą. Mėgstančiam gaminti - prijuostę; mėgstančiam azartinius žaidimus - sekso kortas...

Daugiau suvenyrų ČIA

 

 

KNYGA

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

Vyras mėgsta skaityti? Gilinasi į moters bei savo orgaznimą bei orgazmus? Šaltus žiemos vakarus jis puikiai praleis su jumis ir knyga, kurios gautas žinias panaudos ir lovoje.

Daugiau knygų ČIA

 

 

SEKSUALŪS VYRIŠKI APATINIAI

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

 Dažniausiai akcentuojama moters apatinių svarba. Tačiau įnešite naujovių savo santykiuose ir įkvėpsite pasitikėjimo savimi vaikinui bei žaismingumo - padovanodama žavias kelnaites.

 

 

 

Puikia dovana gali tapti ir kūno privalumus pabrėžiantys marškinėliai ar kitas apdaras ir aksesuaras. Naujieji drabužiai puikiai pasitarnaus miegamajame.

Daugiau seksualių apatinių vyrams ČIA

 

 

PROSTATOS MASAŽUOKLIS

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

Prostatos masažas ne tik suteikia didelį fizinį mlonumą vyrui, bet ir gerina jo sveikatą, lytinę potenciją. Parodykite jam, jog rūpinatės jo sveikata ir įteikite prabangų prostatos masažuoklį.

Daugiau prostatos masažuoklių ČIA 

 

FEROMONINIAI KVEPALAI

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

Kvepalai - praktiškiausia ir dažniausia dovana vyrui. Tačiau, argi nenuobodu dovanoti ir gauti įprastus kvepalus? Pasirodykite originali ir įteikite jam feromoninius, itin prabangius kvepalus.

Daugiau feromoninių kvepalų ČIA

 

 

CHALATAS

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

Parodykite savo vyrui, jog rūpinatės jo šiluma ir jaukumu namuose. Padovanokite prabangų šitmą, minktą chalatą, nuo kurio atsiskirti tiesiog neįmanoma.

Daugiau chalatų ČIA

 

*****PORAI*****


VIBRUOJANTIS PENIO ŽIEDAS

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

Vibruojantį penio žiedą privalo turėti kiekviena pora. Kalėdos puiki proga jį pasidovanoti sau ir kartu sau suteikti didelį bendrą malonumą lovoje. Vyras džiaugsis geresne erekcija, o moteris stipresne stimuliacija.

Daugiau penio žiedų ČIA

 

POROS VIBRATORIAI

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

Poros, turinčios šį vibratorių, jo nekeistų į nieką. Jis tiesiog nepakeičiamas sekso gerintojas. Būtina jį įsigyti. Vibratorius atlieka tiek masažuoklio, tiek erogeninių zonų stimuliatoriaus sekso metu funkcijas.

Daugiau poros vibratorių ČIA

 

PRAMOGA SUAUGUSIEMS

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

Ekskursija po erotinių prekių parduotuvę dviems. Puiki pramoga, kurios metu suartėsite, susipažinsite su sekso reikmenimis ir nugalėsite savo baimes.

 

Pabėgimo kambarys suaugusiems - puiki pramoga, kuros metu laikas prabės nepastebimai, o įspūdžiai išliks dar ilgai.

Daugiau pramogų suaugusiems ČIA

 

 KNYGA

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

Koks gi miegamasis be Kamasutros? Tai knyga, iš kurios išminties ir idėjų pasisemsite abu kaip pora ir kiekvienas atskirai. Tiesiog privaloma turėti... O kada, jei ne per Kalėdas įsigyti ją?

Daugiau knygų ČIA

 

MASAŽO ALIEJAI

(SPAUSTI NANT NUOTRAUKOS)

Vyrauja didelė masažo aliejų įvairovė: šildantys, su feromonais, įvairiūs rinkiniai tobulam masažui. Ir išties masažas - stebuklingas dalykas - suartinantis ir sušildantis. Praskaidrinkite šaltus žiemos vakarus.

Daugiau masažo aliejų ČIA

 

EROTINIŲ ŽAISLŲ RINKINIAI

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

Bene labiausiai jaudinanti prekė - erotinių prekių rinkinukai. Išsirinkę vieną iš jų turėsite, ką veikti keletą naktų iš eilės. Jeigu neišsirenkate savo sekso žaisliuko, įsigyję rinkinį tikrai sužinosite, kas jus jaudina.

Daugiau sekso prekių rinkinių ČIA

 

BDSM prekės

(SPAUSTI ANT NUOTRAUKOS)

 

 Antkojai ir antrankiai tikrai įneš naujų vėjų į miegamąjį. Nereikia bijoti, jie neveržia, yra malonūs odai. Išbandykite lengvus vergovės žaidimus ir tikrai sukaisite šalčiausiomis žiemos naktinimis.

 

Botagai, botagėliai, įvairios šluotelės jaudinimui ir erogenininių vietų stimuliavimui. Nuostabi patiritis ir pojūčiai. Išsirinkite, kokius norus kas pildys ir padarykite Kalėdas nepamirštamas.

Daugiau BDSM reikmenų ČIA

 

 

Paskubėkite ir išsirinkite kalėdines dovanas gera kaina!

 *Akcija galioja 2016-11-30 - 2016-12-23

Perskaityta 498 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias