adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kokių nepatogumų vyrams sukelia populiariausios sekso pozos?

Kokių nepatogumų vyrams sukelia populiariausios sekso pozos?

  • Ketvirtadienis, 24 lapkričio 2016

Kiekviena rožė turi spyglius, taip ir kiekviena sekso poza turi savo minusų. Šįkart – dėmesys vyrams. Kokie aspektai jiems nepatinka populiariausiose sekso pozose?

1.Misionierius

Vienintelis šios pozos minusas – ji per daug įprasta ir nuobodi, o vyrui tenka didžiausias darbas. Vienintelė išeitis padaryti šią pozą įdomesnę, įtraukti antrankius, botagėlius į šią įprastą rutiną. Taipogi yra kitokių triukų apie, kurios skaitykite ČIA.

2.Kaubojė (moteris ant viršaus)

Šioje pozoje labai lengvai gali išslysti vyro penis iš vaginos, tai dažnai būna skausminga. Todėl būkite atsargūs, pasirinkite tinkamą ritmą. O visa kita šioje pozoje – idealu vyriškiui. Jis gali pailsėti ir mėgautis moters kūnu.

3.Seksas duše

Moteris paprastai duše būna tiesiog kiek pasilenkusi ir mėgaujasi malonumu. O tuo tarpu vyrui reikia nepaslįsti, atrasti tinkamą atspirties tašką įsiskverbimams, vanduo purškia jam į veidą ir dar daug kitokių nepatogumų... Visgi nepaprastai daug žmonių susižeidžia dušuose. Todėl geriau įžangą palikite duše, o vėliau persikelkite į sausesnę zoną.

4.Šaukšteliai

Jeigu šioje pozicijoje užsibūnama per ilgai, vyrui pradeda tirpti rankos. Be to iš šono žiūrėti į moters krūtis taipogi nepatogu. Tačiau, nepaisant šių menkniekių, tai itin nuostabi sekso poza.

5.Atbula kaubojė

Taip pat kaip ir klasikinės kaubojės pozoje, šioje taip pat skaudžiai gali išslįsti ir užsilenkti penis. Būkite atsargūs, pasirinkite teisingą ritmą.

6.69

Atrodytų, kas gali nemėgti šios pozos, tačiau... Jeigu jūsų ūgiai labai stipriai skiriasi, ši poza gali būti itin sudėtinga. Taipogi, jeigu vienas (dažniausiai mergina) būna atsigulęs ant kito – tiesiog yra sunku išlaikyti visą kūno svorį ir atsipalaiduoti. Išeitis, tiesiog atsigulti šonu ar paeiliui vienas kitą pamaloninti burna.

Atraskite tai, kad geriausiai tinka jums ir mėgukitės vienas kitu.

Perskaityta 478 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias