adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Viskas apie seksą per menstruacijas

Viskas apie seksą per menstruacijas

  • Pirmadienis, 28 lapkričio 2016

Geras jūreivis per raudoną jūrą neplaukia. O tikras vyras važiuoja per raudoną? Nuomonių apie seksą per mėnesines yra įvairių. Vieniems tai joks tabu, tiesiog reikia pasirūpinti higiena, o kiti priešingai – to vengia, nes moteris tuo laikotarpiu yra tiesiog „nešvari“.

Ką reikia žinoti apie tokį seksą?

Vaisingumas. Dauguma ypač jaunų porelių mano, kad pastoti per menstruacijas tikimybė yra labai maža. Tačiau, tikimybė yra, nors ir mažesnė, palyginus su ciklo viduryje esančia tikimybe. Spermatozoidai būna gyvybingi apie penkias dienas, todėl jeigu moters ovuliacija nėra tiksli kaip laikrodis – galite pastoti.

Privalumai. Dauguma moterų per pirmąsias 48 menstruacijų valandas – vengia sekso dėl didelio diskomforto bei gausiausio kraujavimo, tačiau vėliau jos noras mylėtis yra itin didelis. Kodėl? Juk jos pastojimo galimybės nėra aukštos, o ir paprastai moteris tokiu laikotarpiu nesijaučia pati patraukliausia... Tiesiog makštis būna drėgna, o tai skatina susijaudini. Beje, orgazmas sumažina menstruacijų sukeliamus skausmus.

Kodėl?

Kodėl kai kurios poros net nesijaudina dėl esančių menstruacijų ir be jokios sąžinės graužaties užsiima seksu? Juk tai lyg neleistina, uždrausta, tabu... O juk tai kartais taip traukia.

Kaip?

Nusprendėte padaryti TAI? Pasirūpinkite senu rankšluosčiu, kurį užtiesite ant lovos ir išvengsite nešvaros. Geriausia tam poza yra šuniuko, nes moters dubuo būna kiek pakeltas, taipogi misionierius, pasidėjus po klubais tam tikrą paaukštinimą. Kuo aukščiau dubuo – tuo mažiau nešvaros.

Būkite tikra, kad tikrai išsėmėte tamponą, taurelę ar kitą priemonę. Ir pasirūpinkite apsauga – prezervatyvu. Ir ne tik todėl, jog vis dar yra galimybė pastoti, bet ir todėl, kad apsaugotumėte savo sveikatą nuo galimų infekcijų. Taipogi yra praktiška ir itin patogi priemonė seksui per mėnesines - specialūs tamponai. Ir žinoma, atsisakykite kunilingo.

Nieko sudėtingo, nieko baisaus ir nieko pernelyg nešvaraus nėra. Norite? Pirmyn.

Perskaityta 502 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias