adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Tai, kas privaloma žinoti apie lubrikantus

Tai, kas privaloma žinoti apie lubrikantus

  • Penktadienis, 09 gruodžio 2016

Lubrikantas – reikalingiausia sekso prekė. Net nesiverčia jo vadinti sekso preke... Tai tiesiog būtynybė miegamajame. Nuo lubrikantų gausos tiesiog raibsta akys ir ypač naujokui sekso prekių parduotuvėje tikrai gali susisukti galva. Pateikiame TOP 8 gaires apie lubrikantus.

1.Jeigu jums reikia lubrikanto – su jumis ir partneriu viskas tikrai gerai.

Dauguma žmonių mano, kad jeigu sekso metu nėra pakankamos drėgmės, kažkas yra negerai su moters seksualine sveikata arba jos tiesiog nebetraukia vyras. Tai yra melas.

Drėgmės trūksta tuomet, kai per mažai skiriama laiko glamonėms, naudojami prezervatyvai, užsiimama seksu vandenyje, taip pat natūrali lubrikacija mažėja su amžiumi, naudojant tam tikrus vaistus arba tiesiog ji yra maža dėl moters natūralių organizmo savybių. Taip pat, lubrikantas būtinas, kai naudojami sekso žaislai ar užsiimama analiniu seksu.

Neužmirškite, kad lubrikantus galima naudoti ir siekiant dar didesnės įvairovės, naudojant šaldančius, šildančius, oralinius lubrikantus.

2.Būtina naudoti lubrikantą analinio sekso metu.

Ir ne tik pačio sekso metu. Net jeigu norite nekaltai pastimuliuoti išangę – būtinas lubrikantas, norint suteikti maksimalų malonumą. Juk ten nesigamina natūralus sekretas.

Analinei stimuliacijai rekomenduojame specialius analinius lubrikantus, kadangi jie praturtinti įvairiais ekstraktais, kurie maitina, ramina ir saugo ten esančią jautrią odą.

Analinis silikoninis lubrikantas yra saugesnis – jo reikės mažiau ir ilgiau išliks, vandens pagrindo lubrikanto reiks daug daugiau ir nuolat papidomai sutepti.

3.Nenaudokite aliejaus pagrindo lubrikantų su prezervatyvais

Yra aliejaus pagrindo lubrikanto mėgėjų, nes jis itin ilgai išlieka, tačiau palieka dėmes ir gali dirginti odą, taipogi ardyti lateksą, iš kurio pagaminti prezervatyvai. Tas pats galioja ir natūraliems aliejams, kurie žmonės naudoja kaip lubrikantą, pavyzdžiui, kokoso aliejui.

4.Nenaudokite silikoninio lubrikanto su silikoniniais sekso žaislais

Taip tik sugadinsite žaislą, nes atsiradusi trintis tarp silikono ir silikono suardys žaisliuko paviršių. Geriausia yra naudoti vandens pagrindo lubrikantą.

5.Silikoninius lubrikantus galima naudoti su prezervatyvais

Kadangi naudojant prezervatyvus drėgmės reikia dar daugiau, puikus variantas yra naudoti silikoninį lubrikantą, nes jis išliks ilgiau. Taipogi jis tikrai saugus naudoti su prezervtyvais. Vandens pagrindo lubrikantas taipogi geras pasitinkimas, tačiau jo reikės kiek daugiau.

6.Naudokite tik sertifikuotus ir patikrintus lubrikantus

Naudodami neaiškius lubrikantus rizikuojate savo sveikata. Pavyzdžiui, iš trečiųjų šalių ar turguose nelegaliai parduodami lubrikantai gali sukelti infekcijas. Tad šias priemones pirkite tik patikimose parduotuvėse ir atkreipkite dėmesį į galiojimo laiką.

7.Prieš naudodami naują lubrikantą – išbandykite jį ant rankų.

Tam, kad neišsigąstumėte, suprastumėte, kokia konsistncija bei kvapas, prieš tepdami ant genitalijų – patrinkite lašelį lubrikanto tarp delnų. Jeigu tai vandens pagrindo lubrikantas, suprastite kaip greitai jis gali išdžiūti.

8.Išsitinkite sau tinkamą lubrikantą

Silikoninis ar vandens pagrindo; paprastas ar šildantis; daugiau lubrikanto ar vos mažiau... Visiems jo reikia skirtingo tam, kad pasiektų aukščiausią malonumą ir komfortą, tad eksperimentuokite.

Didelį kokybiškų lubrikantų pasirinkimą rasite mūsų parduotuvėje. O išsirinkti padės konsultantės. Rašykite pagalbos sistemoje ar info@malonu.com

Perskaityta 795 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias