adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Išskirtinės sekso pozos švenčių proga

Išskirtinės sekso pozos švenčių proga

  • Antradienis, 20 gruodžio 2016

Nors gražiausių metų švenčių laikotarpiu esame ne itin seksualiai nusiteikę dėl didelio skubėjimo, laukimo ir streso, tačiau dažnai antroji Kalėdų diena ar naujųjų metų laukimas išties būna nuobodus. Todėl siūlome ne aptingti, o atrasti naujus malonumus lovoje.

1.Kažkas panašaus į šuniuko pozą. Tegu partneris kiek įmanoma labiau prisispaudžia ir giliau skverbiasi, tam padės lengvas ar stiprus plaukų peštelėjimas, kas suteiks moteriai stipresnių emocijų.

2.Seksas stovint. Tegu partnerė apsižergia vyrą, patogiau būtų jeigu moteris tokioje pozoje galėtų kažkur kiek pasilaikyti ranka, kad vyrui lengviau būtų ją išlaikyti. Papildomos šilumos suteiks seksas šalia židinio ar kitos šiltos vietos.

3.Šaukšteliai, tik kiek glaudesni. Atsigulkite šonu, tegu partnerė išorėje likusią koją pakreipia ir sulenkia. Taip skverbtis taps gilesnė.

4.Oralinė sesija jai. Tegu ji atsisėda į lovos kampą, atsiremia į briauną ranka ir taip kilsteli savo dubenį. Vyras bus itin geroje pozicijoje patenkinti ją. Linksmų švenčių, brangioji.

5.69– svajonių pildymo metas. O kas, jeigu maloninsite vienas kitą neįprastu keliu: laižysite anusą? Tai sustiprins pasitikėjimą ir malonumą, net neįsivaizdavote, kad gali būti taip gera.

6.Jojikė kitaip. Tegu vyras atsisėda ir kiek įmanoma labiau atsilošia, moteris prieina iš galo. Pojūčius sustiprins lengvas plaukų peštelėjimas. Tokioje pozicijoje gerai liečiamas taškas G bei vyras jaučia didelį pasitenkinimą moters kontrole.

7.Aistrai užplūdus. Tegu moteris užkelia sulenktą koją ant sofos ir kiek pasilenkia, vyras prieina iš galo. Tai tarytum poza stovint, tik daug lengviau fiziškai ištveriama bei jaučiamas didelis malonumas dėl ypatingos skverbties.

Malonaus švenčių laukimo!

Perskaityta 564 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias