adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kaip išsirinkti ir naudoti penio pompą?

Kaip išsirinkti ir naudoti penio pompą?

  • Trečiadienis, 28 gruodžio 2016

Išsirinkti gerą penio pompą yra labai svarbu, nes tik tada Jūs pasieksite norimų rezultatų: penis taps didesnis, pagerės bendra jo kraujotaka. Paprastai pompas sudaro cilindras ir įrankis orui pašalinti iš jo bei sudaryti vakuumui (tai gali būti paprastas mygtukas – elektrinės pompos arba rankiniu būdu valdomas pompavimas – įprastos, rankinės pompos).

Naujokams rekomenduojame pradėti su rankinėmis pompomis, nes su elektrinėmis galite persistengti. Tiek naujokams, tiepažengusiems taipogi rekomenduojame Bathmate penio pompas, nes šios naudoja vandenį, kuris ir sukuria vakuumą. Vanduo sukuria efektyvesnį rezultatą.

Pagrindinės taisyklės ir klaidos

  • rinkitės pompą su permatomu cilindru. Taip galėsite stebėti didėjantį penį.
  • rinkitės pompą su tokiu cilindru, kuris tiktų jūsų peniui. Negalvokite, kad kuo didesnis cilindras, tuo penis bus didesnis. Jeigu nusipirksite per didelį cilindrą turinčią pompą, rizikuojate perpumpuoti ir taip susižaloti, o per mažas cilindras, neleis pakankamai peniui padidėti.
  • atkreipkite dėmesį į kitas pompos savybes. Kai kurios jų turi vibravimo funkciją, kai kurių skiriasi rankinis pumpavimas, kitos yra kartu su masturbatoriumi.
  • nepagailėkite ir išleiskite kiek daugiau penio pompai, kuri rodo slėgį cilindro viduje. Taip galėsite idealiai gauti norimą rezultatą.
  • prieš pirkdami pompą, tiksliai žinokite savo penio matmenis ir pagal kiekvieno gamintojo rekomendacijas, išsirinkite tinkamiausią. 

Kaip naudoti?

Visų pirma, rekomenduoja nedidelė depiliacija ties penio pagrindu. Kai patogiai atsisėdate (patogiausia poza – sėdint ir prasiskėtus) – užtepkite ant varpos vandens pagrindo lubrikanto, ranka išlyginkite varpos odą ties šaknimi ir įterpkite penį į cilindrą. Turite jausti sandarumą, jeigu talpoje yra specialus vožtuvėlis, įsitikinkite, kad jis uždarytas.

„Kriauše“, stūmokliu ar mechaniniu siurbliu sukurkite talpoje vakuumą. Orientuokitės į savo pojūčius – neturite patirti nei skausmo, nei jokio diskomforto. Jeigu vis dėlto nemalonūs pojūčiai atsirado, įleiskite oro per atidarytą vožtuvėlį ir sumažinkite spaudimą.

Yra keli efektyvūs vakuumo treniruočių būdai. Vienas jų – išleisdami orą iš talpos pasiekite erekciją ir išlaikykite tokią varpos būklę 60 sekundžių, po to įleiskite oro ir sumažinkite spaudimą. Kartokite 8-10 k. Antrasis būdas – pasiekite erekciją ir laikykite ją 15-20 minučių.

Kita svarbi informacija

Vyrams, vyresniems kaip 45-50 m., reguliarios vakuuminės treniruotės padeda išsaugoti seksualinę galią. Pompos negalima naudoti, kai sergama venerinėmis ligomis, yra lytinių organų odos ligos, odos sudirginimai, pažeidimai, chroniški uždegimai (pvz. prostatitas), kiaušinėlių vandenė, širdies nepakankamumas, kraujotakos ligos, psichiniai sutrikimai. 

Malonu.com asortimente rasite kokybiškų penio pompų įvairovę. Rūpinkitės savo sveikata ir seksualiniu gyvenimu!

Perskaityta 552 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias