adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Mėgstamiausia sekso poza pagal jo zodiako ženklą

Mėgstamiausia sekso poza pagal jo zodiako ženklą

  • Ketvirtadienis, 05 sausio 2017

Net jeigu į zodiako ženklus žiūrite skeptiškai, nepraleiskite progos sužinoti, kodėl viena ar kita poza turėtų itin patikti tam tikro ženklo vyriškiui. Pasisemkite idėjų ir marš patirti orgazmų!

AVINAS

Avinai pasižymi didele energija ir netgi agresija. Ideali poza jiems – šuniuko. Taip galės mėgautis greitu ir stipriu seksu. Jis dievina kontrolę, gilų įsiskverbimą ir greitą ritmą.

Erotinė prekė: šią pozą puikiai papildys antkaklis ar botagėlis. Leiskite jam mėgautis kontrole be jokių tabu.

JAUTIS

Tai jausmingas šeimos žmogus. Jam patinka parodyti savo vyriškumą, jėgą ir galią, tačiau tai daro subtiliai ir švelniai. Ideali poza – misionierius. Idealu jausmingam ir lėtam seksui. Tačiau jaučiai puikiai prisitaiko prie partnerės norų.

Erotinė prekė: plunksnelė pakutenimui ir didesniam susijaudinimui.

DVYNIAI

Tai greitukų profesionalas. Geriausia poza greitukui – stovint. Tai dievinantys spontaniškus sprendimus vyrai, tad leiskite jam užklupti jus netikėtikai.

Erotinė prekė: lubrikantas. Greitukų problema dažnai būna per mažai glamonių ir dėl to atsiradęs sausumas.

VĖŽYS

Tai žmonės, kurie vieną akimirką gali norėti būti švelnūs, o kitą – imti į rankas botagą ir būti kiek grubesni. Tad drąsiai eksperimentuokite su pozomis. Rinkitės tokias, kurias lengva keisti į dominuojantis-nuolankusis.

Erotinė prekė: seksualūs apatiniai. Vieni – kurstantys fantaziją, o kiti – fetish tipo. Būkite nuolat besikeičiantys.

LIŪTAS

Tikras romantikas. Viską padarys, kad moteris jaustųsi komfortiškai ir patenkinta. Jie dievina lyderiauti, tad tokie nori būti ir lovoje. Ideali tam poza – šaukštelių. Šie vyrai dievina prabangą, tad dažnai investuoja į itin kokybiškus žaislus ir intymią kosmetiką.

Erotinė prekė: poros vibratorius. Prabangus ir nuvesiantis partnerę į tikrai didelį O.

MERGELĖ

Dievina švarą ir dailius apatinius. Jie tikrai nesavanaudžiai, lovoje galvoja apie partnerę, o ne apie save. Mėgsta tenkinti oraliniu būdu, tad ideali poza – tiesiog prasiskėskite ir leiskite vyrui viską padaryti liežuviu.

Erotinė prekė: oralinis lūpų blizgis. Kuo nuostabesniems potyriams ir skanesniems kvapams.

SVARSTYKLĖS

Jie gali sužibėti bet kurioje sekso pozoje. Jie apskritai greitai mokosi ir yra gabūs daugelyje sričių. Todėl išnaudokite jį net sudėtingiausiose ir maloniausiose pozose. Poza stovint, kai moteris apsivijusi kojomis vyro liemenį – idealiai tam tiks.

Erotinė prekė: feromoniniai kvepalai. Tam, kad pažadintumėte tikrą žvėrį svarstyklių viduje.

SKORPIONAS

Tai vyras, kuris lovoje geriausiai pamiršta visas savo problemas ir atsiduoda visu kūnu. Išbandykite kiek kitokį šuniuko pozos variantą. Leiskite jam dominuoti ir tikrai nepasigailėsite. Dažnai keiskite pozas, jį tai užveda.

Erotinė prekė: antrankiai ar virvė. Paaštrinkite pojūčius dar labiau.

ŠAULYS

Spontaniškumo karaliai. Jeigu norite sekso viešoje vietoje – ieškokite šaulių, jie dievina tai, kad juos gali bet kas ir bet kur užtikti. Pasirinkite pozą stovint prie pat lango.

Erotinė prekė: burnos kamštis – kad kaimynai miegotų ramiai.

OŽIARAGIS

Jie dievina sado/mazo žaidimus. Taip, tai dar vienas iš ženklų, kuriam patinka dominuoti. Be to, jam patinka nešvankios kalbos. Ideali poza – kiek patobulintas misionierius – kontrolė jo rankose.

Erotinė prekė: botagas. Kas gi dar gali tikti sado/mazo mėgėjui?

VANDENIS

Tai vyrai, kurie pamišę dėl sekso žaisliukų, papildomos smulkmenėlės juos itin jaudina. Atsigulkite šonu ir pagriebkite masažuoklį bei įterpkite jį tarp judviejų jautriausių vietelių. Šie zodiako ženklai tikri nutrūktgalviai, tad naudokitės tuo!

Erotinė prekė: masažuoklis. Tegu slapti žaidimai prasideda!

ŽUVYS:

Jie dievina vaidmenų žaidimus. O kiekvieną pozą gali paversti itin jausminga ir nepamirštama. Geriausia poza jiems – atbula kaubojė. Jiems patinka stebėti nuogą moters kūną, siluetą bei mėgautis geru, seksualiu vaizdu...

Erotinė prekė: teminis kostiumas. Kuo būsi šiąnakt? Sesele ar policininke?

Ar jau pasiryžai išmėginti šį tą jaudinančio? Patenkink jį taip, kaip patiks tik jam ir niekam daugiau.

Perskaityta 608 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias