adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kaip moteriai lengviau patirti orgazmą oralinio sekso metu?

Kaip moteriai lengviau patirti orgazmą oralinio sekso metu?

  • Antradienis, 17 sausio 2017

Reta moteris vien tik vyro liežuvio pagalba patiria orgazmą. Vienos negali pakankamai atsipalaiduoti, kitos tiesiog nežino idealios pozos oraliniam seksui. Vyrai dažnai praranda viltį patenkinti moterį liežuviu taip, kad ji tai atsimintų visą gyvenimą. Pateikiame keletą patarimų idealiam oraliniam.

JAI reikia judesių įvairovės, ilgesnės įžangos ir nuolat kylančios įtampos. Erzinkite, pradžioje laižykite aplink jautriausias vietas, vėliau pradėkite liesti klitorį. Padarykite tai, ko ji visiškai nesitiki.

Puiki poza atlikti moteriai oralinį seansą: moteris tiesiog pritupia ties vyro veidu, kai jis patogiai guli. Tuo metu moteris gali būti susikoncentravusi tik į malonumą bei pati reguliuoti ritmą.

Kita poza: tegu moteris atsisėda ant aukštesnio daikto (pavyzdžiui, virtuvinio stalo), svarbu, kad priklaupus vyrui, moteris galėtų jo kaklą apsivyti kojomis. Tai puiki poza, nes vyras galės ir rankomis glamonėti moterį, jos kūną.

Įsitaisykite taip, kad abu galėtumėte stebėti porno. Papildomi vaizdai puikiai įaudrins moterį, o vyras užmetęs akį į ekraną taipogi papildomai susijaudins, o galbūt pamatys naujų glamonių liežuviu būdų, kuriuos čia ir dabar išbandys.

Užriškite akis arba TAI darykite tamsoje. Kai nematome, mūsų kiti pojūčiai paaštrėja, tad daug daugiau malonumo moteris jaus, kai jos dėmesio neblaškys jokie kiti vaizdai.

Kai kurias moteris itin jaudina būti surištoms. Tad įsigykite švelnų satino raištį ar pūkuotus antrankius ir prirakinkite ją prie lovos. Ji negalės ištrūkti iš jūsų glamonių spąstų.

Naudokite G taško vibratorių. Kol vyras malonina moterį liežuviu, tuo pat metu tegu naudoja G taško vibratorių. Šlapia ir šilta klitoriaus glamonė su idealia G taško stimuliacija – puikus duetas puikiai kulminacijai.

Gyvenimas pilnas malonumų!

Perskaityta 665 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias