adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kitokie būdai švęsti Valentino dieną

Kitokie būdai švęsti Valentino dieną

  • Antradienis, 24 sausio 2017

Ar jau žinote, ką veiksite vasario 14 d.? Tikriausiai, nueisite į kiną, skaniai pavakarieniausite ir galbūt pasimylėsite misionieriaus poza. Mes siūlome kiek kitokias alternatyvas šv. Valentino šventei paminėti.

1.Geismo milteliai

Kūno talkas+bučiniai+plunksnelė=linksmybės

Tai puikus erotinis sprendimas Valentino nakčiai. Pakutenkite saldžiomis dulkėmis partnerio erogenines zonas. Ilgos ir išradingos glamonės gali būti geriau nei tiesiog paprastas seksas!

GEISMO MILTELIAI

2.Prabangus sekso žaislas

Apsilankykite erotinių prekių parduotuvėje šv.Valentino dieną ir išsirinkite ką nors bei prižadėkite ateinančią naktį iškart tai išbandyti. Nesvarbu, ar tai jūsų pirmasis sekso žaislas ar ne, būkite pasiruošę ekperimentuoti.

Poroms visuomet rekomenduojame aukštos kokybės poros vibratorius.

POROS VIBRATORIAI

3.Ilgas sekso aktas

Ar norėtumėte mylėtis non-stop keletą valandų? Pasitelkite afrodiziakus ir turėkite įsimintiną Valentino maratoną! Jums pravers ejakuliaciją atitolinantis kremas ar purškalas, geismą žadinantys lašiukai bei moteriai jautrumo suteiksiantis gelis.

AFRODIZIAKAI

4.Masažinė žvakė su afrodiziakais

Žvakė ne tik padės sukurti romantišką nuotaiką. Sklindantis afrodiziakų kvapas nuteiks itin seksualiai, o ištirpęs vaškas taps šiltu ir itin maloniu masažo aliejumi. Kas gali būti seksualiau už erotinį masažą?

MASAŽINĖ ŽVAKĖ

5.Nepažįstamieji

Atvažiuokite į restoraną ar barą skirtingu laiku. Atsisėskite prie skirtingų stalelių. Tegu vienas prieina prie kito lyg jo nepažinodamas ir pasiūlo kartu išgerti ar užkąsti. Vėliau tegu viskas baigiasi lovoje, automobilyje ar kur tik panorėsite. Seksas su „nepažįstamuoju Valentinu“ įsimins ilgam.

6.Vaidmenų žaidimai

Jeigu nesate to bandę, privalote tai išbandyti. Policininkas ir nusikaltėlė; mokinukė ir mokytojas; direktorius ir sekretorė... Tiek daug klasikinių variantų.

Įvaizdžiui sustiprinti pasinaudokite teminiais kostiumais.

TEMINIAI KOSTIUMAI IR PERUKAI

7.Virtualus seksas

Užsidarykite skirtinguose kambariuose ir panaudokite išmaniąsias technologijas stebėti vienas kitą. Stenkitės išlaikyti kulminaciją ir neįsiveržti vienas pas kitą. Įsiaudrinkite būdami vieni, stebėdami savo antrąją pusę.

Galite pasinaudoti itin išmaniais vibratoriais, kurį partneris per atstumą galės valdyti.

IŠMANŪS VIBRATORIAI

8.Seksas trise

Tačiau jam užteks tik dviejų žmonių. Sakote, neįmanoma?

Masturbatoriai dažnai naudojami poros žaidimuose, kad suteiktų grupinio sekso pojūtį. Partnerę jaudina matymas savo vyro iš šalies, o vyrą dvi vaginos, kuriomis gali naudotis čia ir dabar.

Taipogi tą patį galima padaryti su tikrovišku vibratoriumi. Galite išbandyti dvigubą įsiskverbimą bei kitus dalykus, apie kuriuos galbūt tik drįsote pasvajoti.

MASTURBATORIAI ir VIBRTORIAI

Vasario 14d. tai galimybė demonstruoti savo meilę, pasitikėjimą ir geismą tokiais būdais, kokiais tik norite. Gyvenimas pilnas malonumų!

Perskaityta 444 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias