adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Neįtikėtinos sekso pozos Valentino nakčiai

Neįtikėtinos sekso pozos Valentino nakčiai

  • Antradienis, 31 sausio 2017

Valentino dieną, o ypač naktį, norisi nuveikti šį tą itin įsimenančio bei jaudinančio. Tikriausiai visi šią dieną užbaigia seksu, tačiau siūlome Jums tai padaryti ne įprastai, o kiek kitaip, kad ši Valentino diena įsimintų ilgam.

1.Velniop vakarienę

Nepersivalgykite, nes apsunkęs skrandis tikrai nepavers jūsų eržilais lovoje. Jeigu jau paskanavote skanios vakarienės, nutraukite ją seksu ant valgiais nukrauto stalo. Pasirūpinkite, kad šalia būtų šokoladinio padažo, plaktos grietinėlės ir kitų saldėsių, kuriuos galėsite laižyti vienas nuo kito.

2.Vakaro maudynės

Romantiški filmai neapsieina be sekso duše ar vonioje. Tai ne tik itin jaudinančiai atrodo, bet ir išties suteikia jaudinančių potyrių! Išbandykite tai po vakarinio filmo seanso savo namuose. Geriausia tam poza, moterį užsikelti ant klubų. Itin atvira ir intymu.

3.Vynas, vynas, vynas...

Nerekomenduojame vartoti alkoholio, tačiau įtariame, kad meilę ir aistrą simbolizuojančio vyno tikrai bus ant jūsų stalo. Tad įgavus šilumos iš vidaus, laikas pasimėgauti žmogiškąją šiluma. Šaukštelių pozicija tam puikiai tinkama. Tegu partneris liečia moters klitorį ir kartu giliai skverbiasi.

4.Titanikas

Romantiško filmo idėjas panaudokime ir aistringam seksui! Abu ištieskite pilnai rankas į šonus, moteris tegu prisispaudžia veidu prie sienos, o vyras atsiduria paskui jos. Itin intymu, ištiestos rankos tarytum neleis papildomai glamonėtis, todėl tą padaryti norėsis itin stipriai. O juk draudžiami dalykai taip jaudina ir taip norisi juos padaryti. Tokioje pozoje galite užsiimti ir analiniu seksu.

5. 69 širdelės

Klasikinė pozą paverskime kiek įdomesne. Atsigulkite ant šonų ir sulenkite kelius 90 laipsnių. Tai paskatins kraujo cirkuliaciją lytiniuose organuose bei atvers kiek kitokį intymų kūno vaizdą.

6.Išdykėlė

Nubausti JĄ, už tai kad buvo negera mergaitė Valentino dieną? Sugalvokite ką tik norite, bet privalote išbandyti tokią šuniuko pozą su pliaukštelėjimais botagu ar delnu.

7.Daugiau nei šokoladas

Surenkite intymų pasimatymą apsivilkę prabangiais apatiniais. Valgykite saldainius, džiaukitės gautomis dovanomis. Jeigu gavote dovanų intymią prekę, tuoj pat ją išbandykite! Puiki poza – atsigulti taip, kad nulenkus galvą ji kabotų ir beveik liestų grindis. Partneris prieina ir gali giliai įsiskverbti stebėdamas tobulą moters kūno vaizdą ir pasinudoti miela vibruojančia smulkmenėle klitoriui.

Nors daug kas sako, kad Valantino diena nebetenka savo tikrosios prasmės, tačiau kada, jei ne vasario 14 parodysime tai, ką išties jaučiame? Taipogi tai puiki diena pasilepinti ir palepinti mylimąjį.

Perskaityta 716 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias