adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Ko bijo vyrai Šv.Valentino dieną?

Ko bijo vyrai Šv.Valentino dieną?

  • Pirmadienis, 06 vasario 2017

Pripažinkime, daliai vyrų Valentino diena kelia daug streso. Jie priversti sukti galvą, ką padovanoti mylimajai. Juk jeigu nieko nepadovanosi, gali sulaukti netgi nekalbadienio ar celibato! Mielos moterys, tai straipsnis, skirtas Jums, pažvelkite į šv. Valentiną kitomis akimis. Štai, ko labiausiai bijo vyrai vasario 14 dieną:

1.Pamiršti apie šventę

Krūva darbų, automobilio gedimas, prasti vaikų pažymiai ar kiti rūpesčiai gali visai išblaškyti vyrą ir jis užsimirš apie šią šventę. To jie itin bijo, juk nuvilti moters tikrai nesinori.

2.Žiūrėti „50 tamsesnių atspalvių“

ar kokį nors kitą romantinį, jiems nuobodų filmą. Vyrai veiksmo mėgėjai, romantinės scenos jų neįkvėps, o tik trauks miegoti.

3.Negauti sekso

Kadangi vis tiek šiai dienai vyrai itin ruošiasi, būti neapdovanotu tikrai apmaudu. Negalvokite, kad vyrai galvoja tik apie TAI. Seksas tai geriausias būdas įrodyti jiems, jog myli bei pabūti, mėgautis savo mylimąja. 

4.Gauti nuobodų seksą

Įprastas, palindus po antklode, misioneriaus poza seksas, kur jokių oralinių glamonių ar striptizo elementų. Gal tuomet geriau jokio sekso? Jeigu jau šią dieną švenčiame, tegu ir naktis būna ypatinga!

5.Gauti nereikalingą dovaną iš mylimosios

Kojinės, dušo želės komplektas ar kiti niekučiai, kurie tikrai parodo, kad mylimoji dėl dovanos nesistengė... Nors dovanotam arkliui į dantis nežiūrima, tačiau tokio tipo dovanos nei nustebina, nei pradžiugina.

Kokia išeitis?

Išsirinkite bendrą dovaną-pramogą. Diena vandens pramogų parke, prabangi vakarienė restorane, naktis viešbutyje atokiau nuo vaikų ar landžių kaimynų. Tiek daug idėjų, tereikia išsirinkti!

Išsirinkite sekso žaisliuką. Poros vibratorius? Naujų pojūčių suteiksiantis lubrikantas? Valgomi kūno dažai? Nesvarbu, svarbiausia, kad tai abiem būtų priimtina ir tai galėtumėte išbandyti jau Valentino dieną.

Apsikeitimas dovanomis. Susitarkite, iš kokios srities, už kokią sumą perkate vienas kitam dovanėlę. Tai gali būti valgoma smulkmenėlė arba seksuali miegamojo apranga.

Išvyka. Nuvykite į tą vietą, kur susipažinote, pirmąkart pasibučiavote ar prisipažinote meilėje, ten išgerkite šampano ar suvalgykite saldainių. Nebūtina nieko pirkti, susikurkite savo meilės dienos tradiciją.

Valentino diena niekam neturi būti kančia, abu turite jaustis mylimi. Tad išsirinkite tokią veiklą, kuri teiktų malonumą ir geras emocijas!

Perskaityta 362 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias