adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 5 velniškai geros sekso pozos iš „50 tamsesnių atspalvių“. Itin tinka Valentino nakčiai

5 velniškai geros sekso pozos iš „50 tamsesnių atspalvių“. Itin tinka Valentino nakčiai

  • Penktadienis, 10 vasario 2017

Tai kas demostruojama garsiojoje erotinėje dramoje kartais tikrai nėra lengvai įgyvendinama. Pavyzdžiui, kiek porelių išdrįstų vienas kitą pamaloninti lifte, jei jame dar būtų žmonių?

Tačiau dalis rodomų sekso pozų, žaisliukų panaudojimo būdų yra tikrai karšti ir itin gundantys. Pateikiame geriausias naujojo filmo sekso pozas su rekomendacijomis. Tegu Valentinas būna KARŠTAS!

1.Ana naudojo lūpdažį žymėdama Christiano kūno vietas, kurių ji „negalėjo“ paliesti. Tiesą sakant, tai neatrodo itin žaismingai. Todėl atlikime atvirkštinį variantą. Pažymėkite lūpų dažais, plakta grietinėle, oraliniu lubrikantu tas savo kūno vietas, kurias norime, kad liestų laižytų bei bučiuotų partneris.

2.Christiano ir Anos dušo scena atrodo tikrai įspūdingai ir kiek nerealistiškai. Pabandykite supaprastinti seksą duše. Tegu po vyro kojomis būna vonios kilimėlis, taip jis bus apsaugotas nuo netikėto paslydimo. Taipogi įveskite varpą į makštį dar prieš prispaudimą prie sienos. Kitaip tai padaryti bus itin sunku. Visgi atkartoti, pasitelkus net ir palengvinimus, šią pozą itin sunku. Partnerė turi būti lengva, o partneris geros fizinės formos.

3.Jeigu neturite savo “žaidimų kambario“, tačiau turite antrankius ar botagėlį, pats metas išbandyti kojų skėtiklį. Uždėkite partnerei kojų skėtiklį. Tegu ji atsiremia į stalą, lovą ar ką tik nori, jog partneris patogiai galėtų prieiti iš galo šuniuko poza. Suvaržyta judesių amplitudė itin jaudins.

4.Įspėjame, bus daug netvarkos! Tačiau galite pasitiesti specialią PVC patalynę arba arba tiesiog pasiruošti po visų žaidimų viską išvalyti. Suriškite rankas, geriausia būtų surišti jas ne tik tapusavyje, bet ir pritvirtinti prie lovos atramos. Uždėkite šaltų ledų gabalėlių ant jautrių vietų: spenelių, kaklo... Nulaižykite. Temperatūrų kontrastas prives prie audringo sekso.

5.Norite daugiau pojūčių? Išbandykite panaudoti kelis sekso žaislus vienu kartu, tokia buvo Anos dovana Christianui. Pirma, tegu moteris įsiterpia vibrokulką sau į makštį, toliau įsisekite spenelių spaustukus. Tegu vyras užriša moteriai rankas už nugaros ir pažaidžia su jos analine anga mažu analiniu kaiščiu. Toliau - viskas Jūsų fantazijai!

Nepamirškite, kad viską, ko reikia garsiesiems Anos ir Christiano žaidimams rasite specialioje Fifty Shades Of Grey sekso žaislų kolekcijoje. Juk gyvenimas pilnas malonumų!

Perskaityta 709 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias