adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kada ir kaip pliaukštelėti sekso metu, kad jai patiktų?

Kada ir kaip pliaukštelėti sekso metu, kad jai patiktų?

  • Antradienis, 07 kovo 2017

Plekšnojimas sekso metu partneriui per užpakaliuką delnu ar botagėliu yra dažnai pasitaikanti praktika miegamajame daugeliui porų. Tiems, kurie dar nedrįsta to išbandyti, reikia atminti, kad nors jau tai ir priskiriama BDSM malonumų kategorijai, tai yra normalus ir smagus sekso prieskonis. Nežinantiems, ar tinkamai plekšnoja partnerę/į, pateikiame keletą pastabų, kad tai taptų nepriekaištingai malonu!

Suraskite slaptą malonumo tašką

Plekšnojimo ekspertai surado saldųjį malonumo tašką. Jis yra kiek aukščiau šlaunų, vos prasidedant užpakaliukui. Paspaudus ar pliaukštelėjus toje vietoje stimuliuojami tam tikri malonumo nervai, išsiskiria dopaminas. Sėdmens vidurys ar šonas taipogi yra tinkama vieta pliaukštelėti. Būkite atsargūs grubiau liesdami užpakaliuko viršų, nes galite pataikyti į nugaros apačią – kiek jautresnę kūno vietą.

Bet visų pirma, tinkamai susijaudinkite...

Pradėjus grubesnius žaidimus vos prasidėjus įžangai, vietoj aistringo „O, taip!“ galite sulaukti “O, skauda!“. Būtina pakankami susijaudinti, juk sekso ar jau įsibėgėjusių glamonių metu pradedame netaip jausti skausmą ir tie plekšnojimai tuomet būna patys maloniausi.

Dinamika

Neplekšnokite nuolat ir taip pat. Varijuokite savo galimybėmis. Plekšnokite ne per dažnai, kartas nuo karto tiesiog pavedžiokite pirštų pagalvėlėmis erogeninių zonų paviršiuje, peštelkite plaukus. Stebėkite reakcijas ir veikite.

Įrankiai

Visgi patys smagiausi plekšnojimai yra delnu ir specialiomis mentelėmis. Botagai ir botagėliai kiek atsilieka malonumo skalėje.

Patarimas kiek kitokiam malonumui

Tegu moteris įsideda vaginalinius kamuoliukus sau į makštį, kuriuose yra mažesni kamuoliukai viduje, kurie papildomai virpina. Glamonėkite ir bučiuokite ją ir karts nuo karto pliaukštelėkite jai, viduje esantys kamuoliukai netikėtai ir stipriai suvirpės!

Jeigu dar nebandėte kiek aštresnių žaidimų, būtinai tai išbandykite!

Perskaityta 362 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias