adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Koks yra idealus penio dydis?

Koks yra idealus penio dydis?

  • Penktadienis, 10 kovo 2017

Pirmą kartą mokslininkų grupė iš Kalifornijos ir Naujosios Meksikos universitetų nusprendė, panaudoję 3D spausdindintuvą, išsiaiškinti, kokio dydžio ir storio penis moterims yra pats idealiausias. Ankstesnės studijos naudojo tik 2D piešinius.

Šios studijos parodė, kad moterys neteikia pirmenybės itin dideliem peniams. Jos nori vos kiek didesnio nei vidurkis. Negano to, idealus penis joms yra skirtingas, priklausomai ir nuo santykių, kurie sieja ją su vyriškiu.

Tikslesni skaičiai tokie: idealus penio vyro, su kuriuo sieja ilgalaikiai santykiai, ilgis erekcijos būsenoje: 16 cm, o diametras 4 cm. Vienos nakties nuotykiui ji rinktųsi vos ilgesnį: 16,5 cm penį, kurio diametras 4,5 cm.

Visgi didžioji dalis apklaustųjų patikino, kad dydis nėra toks svarbus, svarbiausia yra mokėti tinkamai juo naudotis, būti išradingiems, romantiškiems, nepatingėti išsiaiškinti, ko moteris nori iš tikrųjų ir pildyti jos slaptas erotines užgaidas.

Erotinėje parduotuvėje rasite ir specialių įtaisų penio didinimui, ir kremų, kurie padės padidinti pasididžiavimą. Taipogi neužmirškite kitų, aistrą ir susijaudinimą didinančių produktų.

Perskaityta 536 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias