adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Koks jis? Seksas po 30 metų.

Koks jis? Seksas po 30 metų.

  • Pirmadienis, 13 kovo 2017

Kol esame jauni, dar besimokantys sekso meno, viskas atrodo taip nauja, bet kartu ir paprasta, niekad nesusimąstome apie tam tikrus dalykus, kurie turi įtakos sekso kokybei bei mūsų sveikatai. Kai perkopiame 30 metų, į seksualinius santykius pradedame žiūrėti kiek kitaip, tad daliname patarimus, į ką reikia atkreipti dėmesį.

Po sekso būtina nusišlapinti

Taip bus pašalinamos bakterijos, kurios sekso metu galėjo patekti į šlaplę. Jos gali sukelti šlapimo takų infekcijas. Ir tai itin aktualu moterims, nes makštis yra visai šalia šlaplės.

Lubrikantas būtinas

Nors makšties sausumas vargina dar vyresnes (apie 45 m.) moteris, tačiau dėl didesnių rūpesčių, laiko susijaudinimui trūkumo, natūralaus sekreto gali nepakakti, todėl lytiniai santykiai gali tapti skausmingi. Lubrikantas pagerina slydimą, seksas tampa abiems malonesnis.

Jūsų seksualinis gyvenimas yra normalus

Dažnai pradeda kilti klausimai: ar pakankamai dažnai mes mylimės; ar tokios pozos yra normalios; ar ne per dažnai naudojamės sekso žaislais? Tokie ir panašūs klausimai neturėtų jūsų kankinti, viskas yra normalu, svarbu būti patenkintiems savo seksualiniu gyvenimu.

Kalbėkite apie slapčiausias fantazijas

Po 30-ies drąsos ir pasitikėjimo savimi yra pakankamai. Tad laikas atskleisti partneriui savo slapčiausias fantazijas ir jas įgyvendinti.

Vyras turi teisę sakyti NE

Moterims keista, kai vyrai atsisako sekso ir visą kaltę dėl to suverčia sau, nes neva jos nėra patrauklios, nebetraukia vyro ir pan. Iš tikrųjų laikui bėgant vyro testosteronas mažėja, todėl nuolatinis sekso noras nebėra jo palydovas. Nenustebkite, kad vyrui irgi gali skaudėti galvą.

Gražūs apatiniai – raktas į gerą seksą

Dailių apatinukų niekada nebus per daug. Nei vyrams, nei moterims. Nesigėdykite savo kūno, leiskite atsiskleisti sau miegamajame visu grožiu, net neįsivaizduojate, kaip tai gali pagyvinti santykius.

Natūraliai sustiprinkite libido

Pakeiskite gyvenimo būdą, atsisakykite alkoholio, tabako, sportuokite. Itin teigiamai libido veikia svorių kilnojimas. Valgykite daug daržovių, austrių, arbūzų, jautienos, kiaušinių... tai maistas, kuris pripažįstamas natūraliu afrodiziaku.

Būkite atviras su savo gydytoju

Sveikata, ypač lytinė, metams bėgant yra itn svarbi. Nieko neslėpkite nuo ginekologo ar urologo. Periodiškai tikrinkitės.

Rytinis seksas? Taip.

Kadangi po dienos darbų dažnai būname išsekę, pasimylėkite dar tuomet, kai esate pilni energijos – ryte. Nereiks nei kavos ar kitų stimuliantų!

Sekso žaislai

Kol esame jauni, net nauja, kiek kitokia poza veda mus iš proto. Kai turime jau nemažai patirties, patirti tą jaudulį yra sunkiau, tad tam galite pasitelkti sekso žaislus. Vibratorius, masturbatorius, ar masažuoklis pagyvins lytinį aktą. Neužmirškite ir elementarių masažo aliejų, jautrumą didinančių lubrikantų ar gelių...

Būkite atviri naujovėms, sveiki, laimingi ir seksualūs. Visas priemones geresniam seksui visuomet rasite mūsų e-parduotuvėje.

Perskaityta 486 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias