adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kaip sustiprinti pasitikėjimą savo seksualumu?

Kaip sustiprinti pasitikėjimą savo seksualumu?

  • Trečiadienis, 22 kovo 2017

Pasitikėti savimi darbo pokalbyje ar šokant naktiniame klube yra visai kas kita nei pasitikėti savo seksualumu miegamajame. Juk čia esame pažeidžiami – nuogi, atsipalaidavę ir turime demonstruoti visai kitokius savo sugebėjimus. Kaip sustiprinti pasitikėjimą savo seksualumu ir mokėti atsiduoti aistrai?

Bet visų pirma, pagalvokite, ar tikrai to norite? Galbūt jūsų visai netraukia seksualus flirtas, pašėlusios naktys, seksualūs žaidimai ne tik po antklode? Nebūtina sekti to, ką matote pašėlusiuose filmuose, nebūkite kulto auka. Tačiau jeigu slapčia svajojate apie šiuos dalykus, metas mesti į šalį visus kompleksus ir stiprinti pasitikėjimą.

Idealas

Jeigu dar nesate atradę savęs, nesate patenkinti savo išvaizda ir seksualumu, galite lygiuotis į tą žmogų, kurį galite sekti visuomenėje. Stebėti, ką jis rengiasi, kaip elgiasi, kad patraukė jūsų dėmesį ir spinduliuoja, išsiskiria iš kitų. Ne kopijuokite, o pritaikykite tai sau.

Kūnas

Seksualumas priklauso nuo to, ar esate patenkinti savo kūnu. Jis neturi atitikti kažkokių standartų, svarbiausia, kad jūsų jame jaustumėtės patogiai, gerai, sveikai. Jeigu kompleksuojate, metas kažką keisti. Pradėkite nuo esminių mitybos pakitimų, valgykite mažesnėmis porcijomis, dažnai ir tik sveikus, neperdirbtus produktus. Beje, nepersivalgęs žmogus gali būtų daug aktyvesnis miegamajame. Taipogi nepamirškite sporto. Stangrumas, raumenų tonusas suteiks ne tik pasitikėjimo ir grožio, bet ir padidins jūsų libido.

Masturbacija

Jauskitės jaukiai su savimi. Nebijokite liesti savęs ir taip pažinti savo kūną. Nedarykite to po antklode ar aklinoje tamsoje. Masturbacija normalus reiškinys, kuris ne tik mažina stresą, bet ir padeda susigyventi su savimi.

Mintys

Jeigu jums išsilaisvinti trukdo kvailos į galvą lendančios mintys, metas sustoti ir pagalvoti, Negi tikrai vyras matydamas jus nuogą, pastebės tą plius kilogramą? Negi tikrai yra nenormalu savo vyrui ar moteriai sušokti striptizą ir pasimėgauti vienas kitu? Negi yra nenormalu naudoti sekso žaisliukus? Jeigu galvojate, kad kažkam esate per seni, per prasti, meskite tai lauk. Esate geriausi, nusipelnę pasimėgauti vienu pagrindinių gyvenimo malonumų – seksu.

Paskutiniai akcentai

Jeigu vis tiek nedrąsu peržengti save, užrašykite, kas jums trukdo būti seksualesniu. Rašant daug lengviau apmąstyti kilusias mintis. Jeigu turite ilgalaikį partnerį, stiprinkite pasitikėjimą juo. Tai tipogi gali padėti pasiekti dar nematytus malonumų klodus.


Malonu.com komanda

Perskaityta 332 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias