adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / TOP 5 sekso pozos “greitukui”

TOP 5 sekso pozos “greitukui”

  • Ketvirtadienis, 06 balandžio 2017

Tikriausiai, žinome tą jausmą, kai norisi čia ir dabar, o į darbą, vakarėlį ar susitikimą reikia vos už keleto minučių. Tokiu atveju nėra laiko ilgoms glamonėms ar sudėtingoms pozoms. Siūlome paprastas ir itin karštas pozas „greitukui“.

1.Seksas putose

Nors duše užsiimti seksu kiek sudėtinga ir netgi pavojinga, siūlome pursluose pasimėgauti glamonėmis ir petingu, kuris baigtųsi abiejų orgazmais. Atsargiai, nenaudokite įvairių dušo želių, muilo ar kitų vonios priemonių vietoj lubrikanto, geriau pasirinkite silikono pagrindo lubrikantą, kuris užtikrins sklandų žaidimą rankomis ir greitai neišdžius.

2.Kol jis miega

Tau jau reikia ruoštis į darbą, o mylimasis tebemiega? Tačiau itin norisi glamonių? Pamalonink jį burna, kol dar miega. Tik tai reikia daryti itin atsargiai, vyras dar būna itin jautrus ir dirglus, penis jautrus nuo rytinio sukietėjimo. Pradėk glamonėti rankomis (naudok lubrikantą, tik prieš tai jį sušildyk delnuose), o vėliau stebėk kaip jis įsiaudrina.

3.Sėdint

Kol mėgaujatės rytine kava ar pusryčiais, puikus metas įsiterpti ir meilės žaidimui. Moteris tegu atsisėda ant vyro veidas į veidą ir itin praskečia kojas. Tokia poza bus itin patogi, jausis gili skverbtis, todėl greitas ir geras orgazmas abiem – garantuotas.

4.Vonios kambaryje

Nuobodžiaujate svečiuose? Nusliūkinkite į vonios kambarį. Tegu moteris atsisėda ant vonios spintelės, o vyras prieina prie jos ir įsiskverbia. Žinoma, čia būtina atitaikyti idealų aukštį, kad poza būtų patogi. Tačiau, čia nereikia daug nusirengti, itin jaudins kiekvienas judesys ir kūno linkis net jei jį dengs drabužis.

5.Prieš miegą

Tegu moteris tvirtai atsistoja ant sofos plačiai išžergusi kojas, o vyras prieina šalia jos veidas į veidą. Atrodo sudėtinga poza, tačiau ji itin paprasta ir jaudinanti. Greitai užsivedę, galėsite greitai pakeisti šią pozą bet kuria kita.


Gero, saugaus bei malonaus greituko!

 

Perskaityta 621 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias