adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 5 sekso pozos ilgesniam ir stipresniam orgazmui

5 sekso pozos ilgesniam ir stipresniam orgazmui

  • Penktadienis, 21 balandžio 2017

Gerų ir galingų orgazmų niekada nebus per daug! Didysis pasitenkinimas priklauso ne tik nuo libido, įžangos, jausmų, kurie sieja partnerius, bet ir nuo pozos. Rekomenduojame 5 geriausias, su kuriomis bus kaip niekad gera.

1.Tegu moteris atsigula ant stalo ar kito daikto, kad galiausiai ji būtų tokiame aukštyje, jog vyrui būtų paprasta prieiti prie jos. Tokia poza itin patogi, galima gili skverbtis, patogu papildomai stimuliuoti klitorį, o vyrui atsiveria nuostabus moters krūtinės vaizdas.

2.Vyrui gulint ant nugaros, moteris irgi tegu atsigula tiesiai ant jo pilvu. Susikibkite delnais. Moters tegu atsiremia kojų pirštais į vyro kojas. Tai itin intymi poza, kurioje suaktyvės kiekviena juslė. Gili skverbtis ir jausmingumas garantuotas.

3.Tegu partneris atsigula ant pilvo, o partnerė atsigula tiesiai ant jo, tačiau nugara. Itin jausminga poza, iš kurios galima labai lengvai pereiti į „šaukštelių“ pozą. Itin didelis artumas, patogu stimuliuoti klitorį.

4.Moteris atsigula, kilsteli dubenį, o vyras įsitaiso atsiklaupęs jai tarp kojų. Tai garantuos pačią giliausią skverbtį, lengvą papildomą klitoriaus stimuliavimą. Vyras mėgausis seksualiu moters kūno vaizdu.

5.Atsigulkite šonu, veidu vienas į kitą. Ir stimuliuokite vienas kitą rankomis ar sekso žaisliukais. Kiek kitokie pojūčiai, o ne tik įprastas stimuliavimas varpa tikrai išves iš proto. Tai itin intymu, labai suartina, o nauji, aštresni pojūčiai prives prie dar geresnių orgazmų ir leis geriau pažinti vienas kito kūną.

Perskaityta 600 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias