adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / TOP 5 mitai apie vaginą

TOP 5 mitai apie vaginą

  • Trečiadienis, 26 balandžio 2017

Ar jūs – taip pat vienas iš tų vaikinų, kurių galvoje knibžda iš piršto laužtų „faktų“ apie vaginą? Tikimės, kad ne. Bet dėl visa ko, žvilgtelėkime, kur vyrai klysta dažniausiai, kas iš jų girdėtų teiginių yra tiesa, o kas – tik populiarus mitas?

 

Mitas: Taškas G neegzistuoja
Netiesa! Taškas G vis dėlto egzistuoja. Tiesa, priminsime: taškas G – tai visai ne taškas, o tam tikras plotas, kuriame yra įvairių audinių. Maža to, neseniai atlikta Italų mokslininkų studija padėjo nustatyti, kad taškas G yra didesnė erogeninė zona, apimanti keletą skirtingų organų, tarp jų – šlaplę ir greta jos esančias liaukas. Vienoms moterims taško G stimuliacija - labai malonu, kitoms efektas ne toks didelis. 

Mitas: Radote tašką G? Vadinasi, savo darbą jau atlikote.
Netiesa! Tik ne taip greitai. Vyrai neturėtų taško G vertinti kaip kažko ypatingo, ką kartą atradus, apie visa kita galima pamiršti. Yra aibės būdų, kaip suteikti moteriai didžiulį malonumą, nė nepaliečiant taško G. Visų pirma tai – taškai A, U, taip pat tarpvietės orgazmas. Taškas A yra giliau nei taškas G. Jei jau radote tašką G, turėtumėte nesunkiai rasti ir tašką A. Jis yra viršutinėje makšties dalyje, arčiau gimdos kaklelio, lytinio akto metu labai greitai sudrėksta. Tašku U vadinama šlaplė (angl. Urethra). Tarpvietės orgazmas sukeliamas stimuliuojant vietą tarp makšties ir anuso. Stiprus orgazmas sukeliamas stimuliuojant šią vietą burna: lengvai vibruokite ją lūpomis, tarsi grotumėte lūpine armonikėle.

Mitas: Skvirtingas – tai viso labo šlapinimasis.
Tiesa! Vis dar negalite pamiršti to karto, kai mylintis su mergina iš jos makšties staiga tarsi cunamis pasipylė skystis? Veikiausiai tada pamanėte, kad ji – pasišlapino. Bet mergina paaiškino, jog tai buvo skvirtingas. Ką gi, nesmagu išsklaidyti tokį malonų mitą, bet... vis dėlto tai buvo šlapimas. Neseniai leidinyje „Journal if Sexual Medicine“ publikuotos studijos išvados neleidžia abejoti: skystis, kuris ištrykšta skvirtingo metu, didžia dalimi yra sudarytas iš šlapimo. 

Mitas: Jei negimdžiusios moters makštis plati – ji turėjusi daug partnerių.
Netiesa! Liaukitės galvoję, esą jei moters makštis nėra pakankamai ankšta, tai reiškia, kad ji yra turėjusi daugybę partnerių, arba kad prieš tai buvusio jos vaikino penis toks didelis, kad ją ištampė. Beje, ši taisyklė negalioja ir atvirkščiai: ankšta, siaura makštis dar nereiškia, kad ji nėra turėjusi lytinių santykių arba kad turėjusi jų nedaug. Moters makšties dydis ir forma nesikeičia nuo to, kiek partnerių ji turi ar kokio dydžio jų peniai. Makštis yra elastinga ir lengvai grįžta į savo pirminę formą net po išsitempimo. 

Mitas: Sumanus meilužis vien savo peniu gali suteikti moteriai orgazmą.
Netiesa! Nebent savo penį jis naudotų kaip įrankį klitoriui stimuliuoti. Kad ir kokio dydžio, storio, formos būtų penis, 70-75 procentai moterų niekada nepasieks orgazmo stimuliuojant makštį, jei tuo pačiu metu nebus stimuliuojamas ir klitoris. Kiekviena moteris yra skirtinga, ir skirtingi dalykai ją priartina prie orgazmo. Tačiau įsitikinimas, kad vien įsiskverbimas ir frikcijos gali sukelti jai orgazmą – klaidingas. Moterys turi daugybę erogeninių zonų.

Taigi daugiau ieškokite ir atraskite, jokiu būdu nesusikoncentruokite vien į pastangas sukelti jai vaginalinį orgazmą ir netikėkite visais paplitusiais mitais.

Perskaityta 510 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias