adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kada moteris nori sekso?

Kada moteris nori sekso?

  • Ketvirtadienis, 04 gegužės 2017

O ar būna taip, kad jai norisi sekso? Žinoma! Nepraleiskite akimirkų, kada ji nusiteikusi pasimylėti. Psichologai sudarė situacijų sąrašą, kuris atskleidžia, kada moteris nėra abejinga priešingai lyčiai. 

                                                          

Po ginčo. Seksualinis susijaudinimas ir agresija yra panašaus pobūdžio. Konflikto metu kraujyje padidėja adrenalino ir testosterono kiekis . Šie hormonai pagerina visas reakcijas ir visi pojūčiai tampa aštresni. Tad susitaikymo seksas nėra mitas. Jei norite atsikratyti susikaupusių nuoskaudų po barnių, bene geriausias būdas tai padaryti – pasimylėti!

Laimingas nutikimas. Ji gavo diplomą, susirado gerą darbą, sėkmingai nusidažė plaukus ar nusipirko gražius batus ar suknelę . Visi šie dalykai moteriai suteikia džiaugsmą ir didžiulį pasitenkinimą. Psichologai pataria vyrams išnaudoti šias aplinkybes. Tai padės nukreipti seksualinė energiją teigiama linkme. 

Abstinencija. Gan dažna situacija, jog moteris, esant galimybei (pavyzdžiui, vakare, kada partneriai atsigula miegoti), savanoriškai atsisako turėti lytinių santykių su savo vyru. Tačiau kuo ilgiau moteris nesimyli ir neturi galimybės užsiimti seksu, tuo ji labiau svajoja apie tai. Pasak psichologų, orgazminė iškrova yra normalus psichologinis reiškinys, be kurio moteris tampa irzli , viskuo nepatenkinta ir nieko nenori. Išvada viena, abstinencija gerai, bet negalima jei leisti užsitęsti. 

Stresas. Stresinėje situacijoje, moters lytinis potraukis gali ne sumažėti, o padidėti. Kartais moterys patiria stresą, baimę, o ieškodamos paguodos puola į vyro glėbį. Faktas lieka faktu, tai padeda atsikratyti vidinių abejonių. 

Pavydas. Jei moteris pastebi, kad kitos dailiosios lyties atstovės rėžia sparną aplink jai patinkantį – iš karto kyla noras “paženklinti” savo teritoriją. 

Ovuliacija. Moters noras mylėtis priklauso ir nuo laiko. Ovuliacijos laikotarpiu, nuo 10 iki 16 ciklo dienos, hormonų lygis (estrogenų ir progesterone) organizme ženkliai padidėja ir jos kūniškų malonumų poreikis pakyla.

Kūrybiniai impulsai. Moters psichologija ir seksualumas yra glaudžiai persipynę. Psichologai teigia, kad jei merginą ar moterį aplankė kūrybinis įkvėpimas (nesvarbu, ar to priežastis viryklė, ar siuvimo mašina) – neverta nė abejoti, jog ji turės keletą idėjų, kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą.

Perskaityta 488 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias