adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 8 kunilingo etiketo taisyklės vyrams

8 kunilingo etiketo taisyklės vyrams

  • Pirmadienis, 08 gegužės 2017

Kunilingas – tai oralinis seksas, atliekamas moteriai. Kai kuriems vyrams tai yra tabu, visgi dauguma vyrų dievina tai daryti, tačiau yra tokių moterų, kurios gėdijasi ir nenori būti pamalonintos. Bet dabar neaptarinėsime tokių moterų psichologinių barjerų. Pateikiame net 8 taisykles, kurių besilaikantis vyras tikrai nenuvils savo damos.

1.Nusivalyk burną

Sakysite, juk ir ten, apačioje, nėra itin švaru? Deja, bet vaginos mikroflora, jeigu moteris sveika, yra itin gera ir ten tikrai švaru. Beje, galbūt neseniai suvalgėte aštrų patiekalą ar ledų? Deginimas, šaltis ir kiti nuo maisto likę potyriai gali būti perduodami oralinio sekso metu, tad be moters leidimo to šiukštu nedarykite.

2.Jeigu nežinai, ką daryti, paklausk

Nors ten nėra, kur pasiklysti, bet jeigu išseko fantazija, nežinai, ar jai malonu, tiesiog paklausk. „Brangioji, gal norėtum lėčiau?“ Jeigu ir ne žodžiais, tai veiksmais ji tą tikrai parodys.

3.JOKIŲ komentarų apie gaktos plaukus

Jokio sekso metu nereikėtų sakyti priekaištų ar patarimų. Jeigu jau pasiryžote nuslysti žemyn, susitaikykite su tuo, kas ten yra. Jeigu tai jūsų netikėtas seksas, nereikia norėti, kad ji pastoviai būtų idealiai pasiruošusi (o galbūt jai taip labiau patinka?), jeigu santykiai yra ilgalaikiai, apie plaukus ten verta pakalbėti praėjus kiek laiko po suartėjimo.

4.Nelygink jos vaginos su kitos moters vagina

“Tavo skonis kitoks nei mano buvusiosios.” Ne, ne, ne. Žinoma, kad vagina atrodo kitaip ir skleidžia savitą kvapą, tai kaip pirštų antspaudas, tavo penis irgi atrodo kitaip nei buvusiojo. Apie palyginimus sakyti negalime nei sekso metu, nei po jo, nei kada nors vėliau...

5.Jeigu negali nieko gero apie ją pasakyti, nesakyk nieko

Žinoma, komplimentų niekada nebus per daug. Jeigu tau patinka jos vaginos kvapas, vaizdas, nesivaržydamas tai ir pasakyk netgi oralinio sekso metu.

6.Išlaikyk įtampą

Kunilinge yra būtina įžanga ir laipsniškas tempo kilimas. Juk nenori parodyti, kad nori tai kuo greičiau baigti? Mėgaukis procesu ir stebėk partnerės reakcijas.

7.Būk kantrus ir išradingas

Jeigu nori privesti partnerę prie orgazmo vien savo burnos pagalba, vien liežuvio klitoriui tikrai neužteks. Turi glamonėti visą jos kūną, nepamiršti apie kitas erogenineszonas, pavyzdžiui, spenelius. Leisk liežuviui pailsėti, nuslysk pabučiuoti pilvuko, o tuo metu tegu ten dirba tavo pirštai. Taipogi gali į pagalbą pasitelkti mini-vibratorių.

8.Nekalbėk pilna burna

Jeigu jau norisi partnerei pasakyti komplimentą, nedaryk to įlindęs jai į tarpukojy, ji tave sunkiai girdės. Kiek kilstelk galvą, pabučiuok į šlaunį, glostyk jos kojas. Gražūs žodžiai itin daro didelę įtaką moters susijaudinimui.

Tik tiek taisyklių tokiam dideliam malonumui. Būkite išradingi, mylėkite savo moteris ir nebijokite to parodyti.

Malonu.com komanda

Perskaityta 457 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias