adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kada laikas išmesti sekso žaisliuką?

Kada laikas išmesti sekso žaisliuką?

  • Ketvirtadienis, 18 gegužės 2017

Jeigu įsigyjate kokybišką sekso žaisliuką, jį tinkamai prižiūrite, jis gali tarnauti neribotą laiką. Juolab kad sekso žaislai yra vienos saugiausių prekių visame pasaulyje (saugesnės netgi už žaislus vaikams)! Tačiau dėl tam tikrų aplinkybių erotinė prekė gali duoti ženklus, jog jos galiojimo laikas jau pasibaigė ir metas su ja atsisveikinti vardan savo saugumo ir sveikatos. Tad kokie tie ženklai?

1.Įtrūkimai, įplyšimai

Naudojant sekso žaisliukus švara ir tinkama higiena yra svarbiausia. Kai medžiaga įtrūksta, įplyšta, ten gali pradėti veistis bakterijos, kurias bus itin sunku pašalinti. Tokiu atveju geriausia su žaisliuku atsisveikinti.

2.Pasikeitė forma

Tai dažnai atsitinka su želiniais vibratoriais. Ši medžiaga nėra atspari aukštai temperatūrai, todėl gali pakeisti savo formą – sulinkti, susmukti. Taip deformuotos prekės jau nerekomenduojama naudoti.

3.Sutriko vibracijos valdymas

Jeigu keičiant vibracijos greitį, dažnį ar kitą funkciją – niekas nesikeičia arba pats vibracijos mechanizmas daro, ką nori – metas išmesti šį sekso žaisliuką. Tokią prekę jau taip pat nebus saugu naudoti.

4.Pasikeitė spalva

Nublukusi spalva rodo apie medžigos irimą. Medžiagos irimas skatina atsirasti mikroįtrūkimams, o ten yra puiki terpė bakterijoms veistis.

Ką daryti, kad prekė tarnautų kuo ilgiau?

Visų pirma, saugiausi, ilgaamžiškiausi yra silikoniniai sekso žaislai. Jie nėra porėti, atsparūs temperatūros kaitai. Toliau ilgaamžiškumu pasižymi kietesnių medžiagų gaminiai iš ABS ar stiklo.

Taipogi nepamirškite jų tinkamai prižiūrėti. Naudokite specialų valiklį, aukštos kokybės lubrikantą, laikykite žaisliuką medžiaginiame maišelyje tamsioje, vėsioje vietoje. Visuomet išimkite baterijas, kai žaisliuku tik baigiate naudotis.

Netauapykite rinkdamiesi savo žaisliuką ir neprisiriškite prie jo. Rūpinkitės ne tik malonumu, bet ir savo sveikata.

Malonu.com 

Perskaityta 426 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias