adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Koks bus seksas po 10 metų?

Koks bus seksas po 10 metų?

  • Ketvirtadienis, 25 gegužės 2017

Kaip gali keistis seksas, juk tai taip natūralu ir įprasta... Tačiau tobulėjančios technologijos neaplenkia ir intymiosios sferos, o laisvėjanti visuomenė vis labiau pritaria homoseksualiems ar biseksualiems santykiams. Ekspertai padarė išvadas ir prognozuoja, koks bus seksas po 10 metų.

1.Sekso žaislai neprimins sekso žaislų savo išvaizda

Tikriausiai daug kas slepiate vibratorius, vaginalius kamuoliukus ir kitus erotinius žaisliukus giliai stalčiuje, kad tik jų neaptiktų svečiai ar kiti namuose besilankantys žmonės. Nusiraminkite, greitai ne tik vibratoriai neprimins vibratorių, bet ir lubrikantų pakuotės bus vis labiau panašios į įprastą vonios higienos priemonę. Beje, tokie gamintojai kaip LELO, We-Vibe, Fun Factory ir kiti jau žengia į šį periodą, jų gaminami sekso žaislai itin elegantiški ir diskretiški.

2.Galėsime mylėtis virtualioje realybėje

Mes jau galime per virtualios realybės akinius stebėti porno, tačiau jau kuriama technologija, kuri leis ir pasimylėti su konkrečiu asmeniu virtualioje realybėje, kad ir koks atstumas skirtų juos.

3.Tobulės nuotoliniu būdu valdomi sekso žaislai

Jau yra tokių sekso žaislų, kuriuos galima valdyti tam tikru atstumu. Tačiau erotinių prekių gamintojai vis labiau kreips dėmesį į šį žaisliukų faktorių ir leis teikti malonumą kitam partneriui net jei jus skiria tūkstančiai kilometrų.

4.Poliamorija taps vis populiaresnė

Tai monogamijos priešingybė. 18-24 metų žmonės vis labiau pritaria santykiams, kai galima mylėti kelis asmenis vienu metu ir su jais susitikinėti, mylėtis... Kuo toliau, tuo labiau tai paplis kaip normalūs santykiai tarp įvairaus amžiaus žmonių.

5.Tai, kas neįprasta – taps normalu

Homoseskualumas, biseksualumas, transeksualumas, aseksualumas... Visa tai, kas dar iki šiol nėra laikoma norma, pamažu skinsis kelią į „normaliųjų“ pasaulį. Prognozuojama, kad maždaug po 10 metų bus galimos vienos lyties santuokos beveik visame pasaulyje, o visuomenė tai priims tik teigiamai.

Tačiau kai kas bus taip pat net ir po 100 metų... Seksas bus vienas didžiausių gyvenimo malonumų, poroms tai meilės, atsidavimo išraiška, o kartais tiesiog aistros patenkinimas ar „garo nuleidimas“. Naudokitės tobulėjančiomis technologijomis savo malonumui ir klausykite savo kūno.

Perskaityta 434 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias