adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kiek kartų per savaitę reikia mylėtis ir kiti sekso privalumai

Kiek kartų per savaitę reikia mylėtis ir kiti sekso privalumai

  • Antradienis, 13 birželio 2017

2 kartai per savaitę sekso yra skirti sveikatai, o likusieji malonumui. Vieno universiteto duomenimis, 18-29 metų amžiaus žmonės turėtų mylėtis vidutiniškai apie 112 kartų per metus, tai maždaug kas 3 dienas. O tiems, kuriems 30-39 metai, turėtų mėgautis seksu apie 86 kartus per metus. O 40-49 metų seksu užsiimti ne mažiau nei 69 kartus per metus.

Bet realybė visiškai kitokia. Net 13 % sutuoktinių porų mylisi vos kelis kart per metus, 45% – kelis kart per mėnesį, 34% – po kelis kartus per savaitę ir tik 7% mylisi daugiau nei 4 kartus per savaitę.

Kodėl užsiimti seksu tiesiog būtina?

  1. Po aistringo sekso jaučiamės gyvybingesni, net atjaunėję ir turintys daugiau jėgų. Vieno mokslininko teigimu, santykiaujant 3 kartus per savaitę iš tiesų atrodome net 10 metų jauniau. 
  2. Vieno Amerikos universiteto tyrimų rezultatais, bent kartą per savaitę besimylinčių žmonių organizme yra daug didesnis antikūnių kiekis, kurie padeda apsisaugoti nuo peršalimo ir įvairių bakterijų ir infekcijų.
  3. Įrodyta, kad sperma veikia, kaip puikus antidepresantas. Tad depresiją sergančios moterys, gali drąsiai antidepresantus iškeisti į seksą su savo mylimuoju. Arba spermą naudoti kaip prevencijos priemonę nuo depresijos. 
  4. Vokietijos tyrimų rezultatais įrodyta, kad seksas puikus vaistas nuo galvos skausmo. Net 60% apklaustųjų jis padėjo išgyti nuo migrenos.
  5. Kalorijų deginimas. Nors nėra tikslių duomenų ir manoma, kad viskas priklauso nuo pačio lytinio akto, bet galima sekso metu sudeginti net iki 200 kalorijų.
  6. Viena iš pagrindinių sekso priežasčių yra įvardinta, kaip savivertės pakėlimas. Žmonės dažnai užsiimantys seksu labiau myli savo kūną ir labiau pasitiki savimi.
  7. Gerina kraujotaką. Mylintis suaktyvėja širdies veikla, į ląsteles ir organus priplūsta šviežio kraujo. O gerėjant kraujotakai – šalinami teršalai ir turima daugiau energijos.

 

Perskaityta 659 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias