adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / ROMANTIKA. SVAJONĖS VS. REALYBĖ

ROMANTIKA. SVAJONĖS VS. REALYBĖ

  • Pirmadienis, 07 rugpjūčio 2017

Romantikos pilni nuotykiai ir siurprizai yra būtini kiekvienos poros gyvenime. Deja, dalijami patarimai įvairiuose portaluose ar žurnaluose ne visada taip lengvai įgyvendinami. Dailininkas Jacob Andrews sukūrė šmaikščias iliustracijas, kurios parodo, kokie trūkumai slepiasi tam tikrose situacijose.

SVAJONĖS VS. REALYBĖ

Šiltos maudynės putų pilnoje vonioje

Deja, bet tradicinio dydžio vonioje du suaugę žmonės sunkiai telpa. Norit šlapių ir skalndžių linksmybių rinkitės dušą.

Rožių žiedlapiais išpuoštas miegamasis

Taip, nepaneigsi, jog tai gražu ir itin romantiška. Deja, pradėjus glamonėtis ar juolab mylėtis žiedlapiai pradės lipti prie odos ar genitalijų. Tai ne visuomet gali būti malonu ar seksualu. Geriau užsidekite žvakių, o žiedlapius plikite nuošaly.

Šiltos atostogos paplūdimyje

Norite ramiai atsipūsti prie jūros? O galbūt netgi svajojate pasimylėti ant šilto paplūdimio smėlio šniokščiant jūrai? Deja, tikrai nėra ir nebus taip ramu kaip tikitės. Norit ramiai pasimėgauti gamta ir galbūt paišdykauti, rinkitės nuošalesnę vietelę, kur tikrai nebus nė gyvos dvasios.

Seksualūs naktinukai, paryškinantys figūrą

Seksuali moters apranga – tikras dopingas vyrui, o moteriai – dozė pasitikėjimo savimi. O to pasekmė – idealus, karštas seksas! Deja, dauguma moterų neįvertina savo kūno objektyviai ir nepagalvoja apie apatinių drabužių praktiškumą. Rinkitės tik tą dydį, kuris jums tiks ir pagalvokite, ar patogiai aistros apimti galėsite nusimesti nereikalingas apatinių detales.

Seksualių ir patogių apatinių visuomet rasite ČIA

 

Būkite kūrybingi, nebijokite eksperimentuoti ir kartais pasijuokti iš nutikusių kiek kvailų situacijų. Galiausiai vis tiek rasite tai, kas Jums puikiai tiks!

Perskaityta 246 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias