adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kodėl vaidinti orgazmą pavojinga?

Kodėl vaidinti orgazmą pavojinga?

  • Ketvirtadienis, 17 rugpjūčio 2017

Tyrimai rodo, kad kas trečia moteris vaidina orgazmą, kai mylisi su vyru. Ji nenori pastarojo nuvilti, nori paglostyti savimeilę, juolab kad kiekvienas vyras nori ir stengiasi, jog jo moteris liktų patenkinta. Negana to, vis dažnėja kalbos, jog ir vyrai vaidina orgazmą dėl tų pačių priežasčių.

 Tačiau ar gerai vaidinti orgazmą? Žinoma, kad ne. Štai kelios priežastys, kodėl tai daryti pavojinga:

Prarandate dalį naudos gaunamos iš sekso

Orgazmas išskiria dopaminą, endorfiną ir oksitociną. Visi šie hormonai – laimės hormonai. Šios medžiagos taipogi gerina miegą, atpalaiduoja, gerina imunitetą, normalizuoja kraujo spaudimą. Kai vaidinate orgazmą jūs ne tik užkertate kelią šių medžiagų išsiskyrimui, bet ir papildomai apsikraunate, jaučiate stresą, ar tik nepastebės jūsų partneris, jog orgazmas suvaidintas.

Sugadinsite savo partnerį

Jeigu tai ne pastovus jūsų partneris, nuolat vaidinami orgazmai privers jį manyti, kad jis tikras sekso dievas ir pastarasis nenorės tobulėti. Jeigu tai jūsų pastovus partneris, jis nesistengs tobulėti, neieškos naujovių lovoje. Ir dėl to kentėsite patys.

Partneris nesikeis

Jeigu nepatiriate orgazmo, tai dar nereiškia, kad jūsų partneris prastas lovoje. Tiesiog kiekvienam tinka ir patinka skirtingi dalykai. Galbūt reikalinga ilga preliudija, o gal kaip tik užves greitukas lifte ar automobilyje? Juk tai puiki proga eksperimentuoti ir gerai praleisti laiką dviese.

Esate nesąžiningi

Orgazmo vaidyba tai savotiška melo forma. Jūs meluojate savo partneriui. Žinoma, tai galima traktuoti, kaip baltąjį melą, tačiau argi gerų santykių pagrindas nėra pasitikėjimas vienas kitu?

Išdavystė

Jeigu niekad nepatirsite orgazmo su partneriu, galiausiai, ieškosite jo kitur. Galbūt masturbuositės, o galbūt netgi ieškosite naujo lovos partnerio.

Žinoma, ne tik orgazmas yra siekiamybė. Mylintis ir taip jaučiamas malonumas, artumas. Ypač moterims, juk joms daug svarbiau gražūs žodžiai, romantika, ilga preliudija... Bet kodėl nepaieškojus, nepabandžius atrasti naujų kelių į malonumo viršūnę? O tą viršūnę padės rasti atvirumas ir tiesa seksualiniame gyvenime.

Perskaityta 225 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias