adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 6 sekso pozos vonioje, kurios tikrai nenuvils

6 sekso pozos vonioje, kurios tikrai nenuvils

  • Ketvirtadienis, 14 rugsėjo 2017

Seksas duše ar vonioje skamba itin patraukliai ir seksualiai, tačiau dažnai tenka susidurti su žiauria realybe. Slidžios grindys, sunkumai randant tinkamą pozą, ant veido tiškantis vanduo ar greitai išsenkanti energija... Pateikiame pačias patogiausias pozas vonios kambaryje, kurios garantuos taip geidžiamą malonumą!

  1. Priremkite vaikiną prie sienos, kuroje šalia būtų dušo žarnelė. Tegul jis patogiai atsiremia nugara. Moteris priklaupia ar pritupia ir malonina jį oraliniu būdu. Tam kad kelių neskaudėtų nuo kieto paviršiaus, pasitieskite specialų vonios kilimėlį, kurio dėka neslidinėsite ir patogiai jausitės. O esančia šalia vandens srovę pasitelkite kutenti klitorį.

  2. Išspręskite tą pačią slystančių pėdų problemą naudojant kilimėlį arba gumines šlepetes. Tegu moteris prisilenkia ir įsikimba aukščiau tvirtesnio daikto, pavyzdžiui, dušo laikiklio. Na, o vyrui belieka prieiti iš nugaros...

  3. Moteris tegu atsistoja prie sienos, pakelia koją, o vyras paprastai prieina iš priekio. Tokiai pozai reikalingas partnerių ūgių suderinamumas. Jeigu jums puikiai tai pavyksta, nepamirškite nukreipti dušo srovės į klitorių. Greitesnis ir karštesnis orgazmas garantuotas!

  4. O kas sakė, kad duše galimas tik oralinis ar vaginalinis seksas? Čia gali būti itin smagi masturbacija. O tai daryti galima abiem vienu metu. Pasitelkite dušo srovę, vandeniui atsparius sekos žaisliukus bei nepamirškite silikono pagrindo lubrikanto. Leiskite fantazijai veikti, o galiausiai viską užbaikite seksu gal net nebe duše, o lovoje.

  5. Vyras tegu guli ištiestomis kojomis vonioje (kiek įmanoma labiau ištiestomis), o moteris jojikės poza tegu įsitaiso viršuje, o laikosi už tvirtų vyro pečių. Daug patogiau bus, jeigu vandens bus ne itin daug, tačiau daug romantikos ir seksualumo suteiks vonios putos.

  6. Vonia ideali vieta pamaloninti moterį oraliniu būdu. Juk dauguma gėdijasi savo kvapo ar prasto skonio, o čia juk viskas – higieniškiau. Atsisėskite ant vonios krašto, išskėsite kojas, partnerė ar partneris tegu būna vonioje ir patogiai įsitaisęs darbuojasi burna. Nepamirškite stebuklingosios vandens srovės!

Atvėsę orai kaip tik kviečia į mini pirtelę ar SPA savo vonioje. Išnaudokite visas galimybes.

Perskaityta 609 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias