adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 6 priežastys mylėtis ryte, o ne vakare

6 priežastys mylėtis ryte, o ne vakare

  • Pirmadienis, 08 sausio 2018

Rytinis seksas skamba kaip tikras rojus vyrams, tačiau moterims rytiniai pasiglaustymai ne itin prie širdies. Tačiau turime puikių žinių, kodėl seksas ryte yra geresnis už vakarinį meilės seansą. Galbūt įtikinsime mėgautis meile vos pakilus saulei?

1.Puiki mankšta. Aktyvus seksas yra lygus 15 min.ant bėgimo takelio. Tad pamirškite rytinę mankštą, kurią dažnas linkęs praleisti dėl tingėjimo. Sekso metu itin aktyviai dirba pilvo presas tiek vyrams, tiek moterims, tad tai ne tik padės sudeginti kalorijas, bet ir sustiprins pilvuko raumenis.

2.Ramybės garantas visai dienai. Seksas tai tarytum fizinė meditacija. JAV tyrėjai nustatė, kad “rytinukas” yra natūrali streso mažinimo priemonė, o poveikis gali trukti net septynias dienas. Prieš sunkius dienos darbus, kurių metu jaučiame stresą, nieko negali būti geriau už tokį meditacinį garantą.

3.Stipresnis imunitetas. Porelės, kurios mylisi 1-2 kartus per savaitę, net 30% turi stipresnį imunitetą, kuris apsaugo nuo virusų ir infekcijų. Ir velniop visus sintetinius maisto papildus.

4.Būsite laimingesni ir jaunesni. Seksas skatina hormonų išsiskyrimą, kurie priverčia odą spindėti! Tad pamirškite kremą, pudrą ir kitas kosmetikos priemones.

5.Jokio kofeino. Kofeino poveikis organizmui dažnai būna prieštaringas, tuo tarpu seksas, neturi jokios žalos! Pakeiskite juodos kavos puodelį karštu seksu, kuris taip pat tonizuos ir pažadins smegesnis.

6.Geresni santykiai. Vos prasidėjusi diena ir suartėjimas su partneriu privers jus skraidyti it ant debesų. Galvosite apie jį/ją laisvą nuo darbo minutę ir džiaugsitės, kad esate mylimi ir mylintys. Dažnai poros seksą nukelia vakarui. Tačiau po visų reikalų ir buvusio streso darbe apie seksą grįžę namo nei nenorime galvoti. Todėl „rytinukai“ gali išgelbėti jūsų santykius.

Meskite lauk rytinį tingulį, negalvokite apie suveltus plaukus ir pirmyn užsiimti meile!

Perskaityta 311 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias