adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Seksas tarp krūtų

Seksas tarp krūtų

  • Pirmadienis, 15 sausio 2018

Seksas tarp krūtų tai surogatinės sueities būdas, kuris dar kitaip vadinamas – narvasadata. Vyro varpa trinama tarp moters krūtų ir taip suteikiamas jam malonumas. Koks to privalumas? Puikus būdas jį maksimaliai užvesti!

Pozos:

Vyras viršuje: jis apžergia moterį ties krūtimis ir rankomis atsiremia į sieną. Tuo tarpu moteris rankomis prilaiko krūtis. Jei krūtys pakankamai didelės, vyras gali jas suspausti keliais.

Šonu: abu partneriai guli ant šono, atsisukę vienas į kitą. Labiausiai tokiam žaidimui tinka 69 poza, nes Narvasadatos metu vyras taip pat gali stimuliuoti moterį liežuviu ar pirštais.

Ji viršuje: ne labai patogu, nes moteriai rankomis reikia ne tik laikyti krūtis, bet ir lygsvarą. Gerai, jei vyro nugara yra 45 laipsnių kampu (galima pasidėti pagalvę) ir būtent jis gali švelniai suspausti savo pasididžiavimą tarp krūtų.

Vyras sėdi, o moteris atsiklaupia: viena patogiausių seksui tarp krutų pozų, nes partneriai lengviau gali palaikyti akių kontaktą, o tai ne tik sustiprins ryšį, bet ir padidins malonumą.

Papildomi privalumai:
toks seksas nebūtina vyrui sukelti ejakuliaciją, galima jį tiesiog paerzinti ir įaudrinti. Savaime suprantama, jog tokiam seksualiniam žaidimui reikalingos vidutinės arba didelės krūtys, kuriomis būtų galima jei ne visai, tai bent iš dalies apglėbti varpą. Taipogi šiuo sekso būdu neįmanoma pastoti. Toks seksas taipogi patinka ir moterims, itin toms, kurios mėgsta oralinį seksą bei sėklos skonį, nes vyrą papildomai pamaloninti galima ir burna, o po to pasimėgauti sperma

Perskaityta 311 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias