adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Sekso trūkumas. Kas vyksta organizme?

Sekso trūkumas. Kas vyksta organizme?

  • Trečiadienis, 21 vasario 2018

Kartais nutinka taip, jog jaučiame sekso trūkumą. Galbūt neturime ilgalaikio partnerio, galbūt jus išskyrė atstumas ar kiti dalykai. Tokiu atveju mėgautis reguliariu seksu nepavyksta ir jaučiame jo badą. Kas vyksta organizme, kai jis pajaučia sekso trūkumą?

1. Dingsta noras ir galia

Kuo mažiau reguliaraus sekso, tuo prastesnė erekcija ir potencija. Moterų atveju nutinka taip, jog kuo mažiau sekso, tuo mažiau jo ir norisi. Atrodo turėtų būti atvirkščiai, tačiau deja...

2.Kraujospūdžio sutrikimai

Naktinis seksas teigiamai veikia organizmą. Praktikuojantys reguliarų seksą turi kur kas mažiau problemų su kraujospūdžio svyravimu.

3.Susilnėja imunitetas ir prastėja nuotaika

Orgazmas – puiki imuninės sistemos stiprinimo priemonė. Tie, kurie seksu užsiima 1-2 kartus per savaitę imunoglobulinų turi keliskart daugiau. O tai užkerta kelią virusų patekimui į organizmą. Beje, reguliarus seksas išlaisvina laimės hormoną dopaminą. Tad ilgai nesantykiaujant to papildomo laimės šaltinio netenkama. Todėl dažnai žmogus gali atrodyti apatiškas arba ieškoti "laimės" kitur - alkoholis, saldus maistas ir kt.

4.Sumažėja produktyvumas

Aktyvų seksualinį gyvenimą praktikuojančios poros su didesniu malonumu ir kur kas geriau atlieka savo darbą. Dingus seksui - dingsta ir užsidegimas darbui ar hobiui, nes miegamojo sferoje "kažko trūksta".

5.Sutrinka menstruacijų ciklas

Nereguliarus lytinis gyvenimas išbalansuoja visą organizmą, o tuo pačiu sutrinka ir menstruacijų ciklas. Didžiausi pokyčiai pastebimi toms, kurios nustoja vartoti geriamuosius kontraceptikus.

Ką daryti, jeigu jaučiate sekso badą, tačiau nenorite patirti šių pašalinių veiksnių? Vibratoriai ir masturbatoriai jums pasitarnaus tik į gera!

Perskaityta 340 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias