adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / 10 priežasčių, kodėl verta naudotis lubrikantais

10 priežasčių, kodėl verta naudotis lubrikantais

  • Antradienis, 22 balandžio 2014

lubrikantaiEsame įsitikinę, kad lubrikantai skirtas tik drėkinimui ir trinčiai tarp dviejų kūnų sumažinti, šiuo atveju – lytinių organų trinčiai mažinti. Tačiau lubrikantai gali kur kas daugiau nei jums atrodo. Jie labai tinka „greitukams“, kad nebūtų juntama skausmo dėl per mažo natūralios drėgmės kiekio. Taip pat lubrikantas gali leisti patirti intensyvesnį orgazmą, seksas panaudojus jo gali trukti gerokai ilgiau, nes vėlgi sumažinama trintis. Taip pat lubrikantas gali paskatinti audringą įžangą į meilės žaidimus. Jei norite tuo įsitikinti, skaitykite 10 priežasčių, kodėl lubrikantas turėtų atsidurti ir jūsų miegamojo spintelės stalčiuke.

  1. Jei turite kokį nors sekso žaisliuką, drauge su juo iš karto, nė nesvarstę galite įsigyti ir lubrikantą, nes jo tikrai prireiks. Kai kurie žmonės, išbandę sekso žaislus su drėkikliu ir be jo teigia, kad su lubrikantu malonumas buvo kone dvigubai didesnis negu jo nenaudojant. Beje, jei moterys mėgsta ilgus meilės žaidimus, o vyriškiai nėra per daug ištvermingi lovoje, tuomet pratęsti aktą ir moteriai suteikti malonumo galima pasitelkus sekso žaisliukus – be lubrikantų moterims nebūtų taip gera ir vargu, ar iš viso pavyktų pasinaudoti sekso žaislu.
  2. Kvepiantys, saldūs, šokoladiniai, vaniliniai, vaisiniai įvairių kitų skonių lubrikantai tobulai tiks mėgstantiems oralinius žaidimus ir be jų neįsivaizduojantiems nė vienos sueities.
  3. Jei juntate, kad makštis išsausėjo, geriau nesikamuokite ir naudokite lubrikantą. Terpė sausa gali būti dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, sutrikus hormonų pusiausvyrai, kai moteris užklumpa menopauzė, kai susergama tam tikromis ligomis. Drėgmės stoka skundžiasi net ir rūkančios moterys, tad geras lubrikantas gali pataisyti padėtį bet kuriuo atveju.
  4. Kalbant apie tai, kad seksas neretai baigiamas per anksti, taip pat galima pasvarstyti apie tinkamo lubrikanto įsigijimą. Esant slidesniam paviršiui, mažiau juntama trintis ir lytinis aktas natūraliai trunka ilgiau. Šiuo tikslu tobuliausiai tinka silikoniniai lubrikantai, kurie yra skalsesni ir efektyvesni.
  5. Lubrikantas dažniausiai naudojamas ribotais tikslais – sudrėkinti lyties organus. Tačiau kas sakė, kad jo negalima naudoti erogeninių zonų masažui? Juo patepus pirštukus, galite kibti į darbą ir imti masažuoti savo mylimosios intymią vietelę – sėkmė garantuota! Įsiplieks aistra ir abu kūnai tiesiog skleis žiežirbas.
  6. Lubrikantas padės sprendžiant seksualinio suderinamumo problemą. Yra vyrų, kuriuos tikrai galima pavadinti apdovanotais gamtos, nes jie gali didžiuotis įspūdingo dydžio genitalijomis. Tačiau jei moters lyties organai smulkesni, ji gali justi šiokį tokį diskomfortą. Kad taip neatsitiktų, naudokite lubrikantą ir nejusite to iš pradžių atrodžiusio bauginančio jo daikčiuko dydžio.
  7. Lubrikantų negali pakeisti nei seilės, nei aliejai, nei kremai, nei dar kokios kitos priemonės. Be to, seilės – nehigieniška ir nemalonu, jos labai greitai išdžiūsta, tad jūsų lūkesčius pateisinti gali tik tinkamai pasirinkti lubrikantai.
  8. Lubrikantas puikiai tiks mylintis su prezervatyvu. Prezervatyvas greitai išdžiūva, nors ir būna suteptas lubrikantu, todėl mylintis ilgiau pajuntamas sausumas.
  9. Mylintis su išdžiūvusiu prezervatyvu, ši apsaugos priemonė gali suplyšti. Kad taip neatsitiktų, papildomai naudokite lubrikantus – tai leis dar efektyviau apsisaugoti nuo neplanuoto nėštumo. Prezervatyvų efektyvumas, kaip rodo statistika – apie 85-95 proc., tačiau jei visos poros juos naudotų pagal rekomendacijas, instrukcijas, su lubrikantais, plyšimo, nusmukimo atvejų sumažėtų net kelis kartus.

Lubrikantai – efektyvios priemonės nuo įvairių makšties ir šlapimo takų infekcijų. Besimylint be lubrikanto, makštis natūraliai įkaista, o tai leidžia greičiau daugintis ir plisti bakterijoms. Naudokite lubrikantą ir išvengsite kai kurių negalavimų.

Perskaityta 14931 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias