adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kaip prižiūrėti, valyti ir naudoti sekso prekes

Kaip prižiūrėti, valyti ir naudoti sekso prekes

  • Pirmadienis, 28 balandžio 2014

sekso prekiu prieziuraSekso žaisliukų rinkai nuolat augant, ne vienas ima domėtis ir kuo skiriasi skirtingų sekso prekių priežiūra. Juk, pavyzdžiui, vieni sekso reikmenys yra pagaminti iš silikono, o kiti – iš medžiagos, primenančios tikrą odą. Taigi kuo skiriasi įvairių sekso žaislų priežiūra? Kuo ji ypatinga?

Jei prekę perkate ne internetinėje, o įprastoje parduotuvėje, gerai apžiūrėkite, ar ji neturi defektų: ant paviršiaus nematyti įtrūkimų, dėmelių, skirtingos spalvos intarpų, netvarkingų siūlių, plastmasės atplaišų ir taip toliau. Tai ypač aktualu perkant pigesnes sexo prekes. Jei daiktą įsigijote internetinėje parduotuvėje, jo paviršių atidžiai apžiūrėkite dar prieš pradėdami naudoti sekso žaisliuką. Įdėjus elementus, bus matyti, kai sekso reikmuo veikia ir ar apskritai veikia.

Šis tas apie elementus:

  1. Reikėtų naudoti naujus elementus, o ne tuos, kurie buvo išimti iš nenaudojamo laikrodžio ar grotuvo. Jei stalčiuje turėjote seniai besimėtančius elementus, patikrinkite jų galiojimo laiką ir tik tada naudokite. 
  2. Atitaikykite pagal simbolius ir vietą, kuri pažymėta pliusu, dėkite tik prie pliuso, minusą – prie minuso. 
  3. Stebėkite, ar vieta, kur liesis elementas ir sekso žaislas, yra švari ir nepažeista. 
  4. Reikėtų naudoti ne bet kokius, o tam prietaisui specialiai tinkančius elementus (nesuklysti padės specialus ženklinimas ant pakuotės). 
  5. Keisdami elementus, būkite atidūs ir senų elementų nesumaišykite su naujais – tai aktualu, jei į sexo prekes reikia dėti daugiau negu vieną elementą. 
  6. Kaskart, kai pasinaudosite sekso reikmenimi, išimkite iš jo elementus ir saugiai padėkite šalia iki kito karto, kol vėl nuspręsite pasinaudoti sekso žaisliuku. Būsite apsaugoti nuo sekso prekės sugadinimo. 

Jei neaišku, kaip naudotis sekso žaisliuku, kaip įdėti baterijas ir taip toliau, netingėkite ir pasiskaitykite instrukciją. Lengviau susiorientuoti kas ir kaip jums padėti gali išsamūs paveikslėliai.

Jei daiktas yra naujas, dar nereiškia, kad jis ir švarus, taigi prieš naudodami sexo prekes, jas būtinai nuvalykite pagal visas rekomendacijas. Valymo metodai paprastai taip pat būna nurodyti naudojimo instrukcijoje. Sekso žaislų dažniausiai negalima plauti su verdančiu vandeniu. Taip pat kai kurie jų nenaudojami su silikoniniais lubrikantais, tačiau tai jau kiek kita tema. Geriausia, jei drauge su sekso reikmenimi įsigysite ir visas priemones, skirtas jam saugiai išvalyti. Naudojant tokias priemones, žaisliukas jums tarnaus nepalyginamai ilgiau. Taip pat sekso žaisliukus galima plauti su drungnu vandeniu ir neutraliu muilu, pamuilėmis, tik tuomet būtina gerai išdžiovinti, tinkamai nusausinti. Jei žaislas yra įkraunamas arba su baterijomis, greičiausiai jis nebus atsparus vandeniui, taigi jo nepanardinkite vandenyje, o tik atsargiai nuplaukite paviršių. Jei norite gauti išsamesnių sekso prekių priežiūros rekomendacijų, pasiteiraukite toje parduotuvėje, kurioje įsigijote sexo prekes.

Kaip laikyti sekso žaisliukus?

Sekso reikmenys turėtų būti laikomi sausoje ir vėsioje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 laipsnių temperatūroje. Geriausia žaislus laikyti toje pakuotėje, kurioje jie buvo supakuoti, arba orui laidžiame medžiaginiame maišelyje. Tinkamai supakuoti sekso reikmenys bus apsaugoti nuo dulkių ir nešvarumų ir bus visiškai saugūs naudoti. Juos į pakuotes ar maišelius dėkite tik visiškai išdžiovintus. Kad senąsias sexo prekes atėjo metas pakeisti naujomis, galite suvokti nesunkiai: jos nebeveikia taip gerai kaip anksčiau, paviršius nusidėvėjo, atsirado pelėsio ar kitų spalvų dėmelių, vietoje, kur dedami elementai, atsirado rūdžių, prasidėjusios korozijos žymių ir panašiai. Taigi sekso reikmenis naudokite, saugiai, o mes savo ruožtu linkime saugaus ir malonaus naudojimosi sekso žaisliukais!

Perskaityta 37455 kartų

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias