adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Apie damas, besinaudojančias sekso žaisliukais

Apie damas, besinaudojančias sekso žaisliukais

  • Antradienis, 29 balandžio 2014

dma besinaudojanti sekso zaisliukuŠiandien visuomenėje kažkodėl sklando nuomonė, kad sekso žaisliukus naudoja tie žmonės, kuriems kažko trūksta seksualiniame gyvenime. Tačiau, pabendravus su naudojančiais vibratorius ar masturbatorius, tikriausiai paaiškėtų visai kitokia tiesa. Žmonės linkę patys pasidaryti išvadas ir jiems visai nesvarbu, kad tos išvados ne visuomet atitinka realybę. Taip pat ir apsilankymą sex shop‘e kai kurie žmonės vertina neutraliai ar dar blogiau – neigiamai, tačiau vargu, ar kas tokią sukaustytą ir sustabarėjusią nuomonę sugebėtų „išstumti“. Tačiau šį kartą pabandysime pasigilinti, kodėl daugelis moterų taip dievina sekso žaisliukus?

Ji spintelėje laiko vibratorių. 

Tobulų nėra. Kaip sakoma, geroms mergaitėms dangus, o blogoms – viskas. Viską norinčios iš gyvenimo paimti damos būtent ir vadovaujasi šiuo požiūriu. Nieko keista, kad pas jas galima rasti vibratorių ar kitų sekso reikmenų, nieko keista, kad jos kartas nuo karto mėgsta pažaisti su savimi. Tačiau tiesa yra viena: jei mergina ar moteris jaučia, kad vyras yra konservatyvus ir nepritars jos seksualiniams malonumams be jo, apie savo slaptą pomėgį nė neprasitaria. Moterys tai slepia dėl to, jog mano, kad vyras gali viską priimti per daug asmeniškai. Taip prieš akis ir iškyla scena, kai jis komodos stalčiuje randa vibratorių ir, ranka jį iškėlęs, šaukia ant savo mylimosios: „Kam tau jis reikalingas, o tai aš tavęs, ką, nepatenkinu?“. Taigi, kaip sakoma, kai nemato akys, tai ir širdies nesuskausta. Dėl šventos ramybės merginos verčiau pažaidžia vienos ir apie tai per daug nesigiria, kaip ir apie tai, kad internete retkarčiais užklysta į sexshop pasidairyti ar apsipirkti, kad ar pasižiūri vieną kitą pornografinį filmą (tiesiog, įdomumo dėlei).

Kuo išskirtiniai moteriški intymūs žaidimai?

Moterų ir vyrų intymūs žaidimėliai su savimi gerokai skiriasi. Analogiškai kaip ir skiriasi šios dvi lytys. Pavyzdžiui, vyrai besimasturbuodami visą dėmesį sutelkia į savo vyriškąjį pasididžiavimą ir jo dirginimą. Moterys viską daro lėčiau ir užtikrinčiau, jos nevengia paieškoti, kas joms būtų maloniau, taigi daug dėmesio skiria erogeninių zonų paieškoms ir taip pat dirginimui. Daugelis merginų gali jausti tik klitorinį orgazmą, todėl šiam taškeliui ir skiria daugiau dėmesio, tačiau drauge nepamiršta ir vaginos, G taško bei krūtų, kurios taip pat yra labai jautrios. Beje, naudojantis vibratoriumi kartais kur kas paprasčiau patirti kelių rūšių orgazmus vienu metu. Nors vibratorius neatstoja realaus sekso, visgi šis žaisliukas yra visai neblogas malonumų „partneris“.

Kodėl merginos ir moterys renkasi sekso žaisliukus?

Priežasčių, kodėl jos pasirenka naudoti sekso reikmenis, gali būti įvairių. Pirma, mergina ar moteris yra vieniša. Esame už saugų seksą ir manome, kad jei mergina ar moteris neturi pastovaus lovos partnerio, geriau ne leistis į atsitiktinius sekso santykius, bet save patenkinti naudojant vibratorių. Jų pilni visi sex shopai – tiek internetiniai, tiek realūs, sekso žaisliukai yra visiškai saugūs naudoti ir belaukiant savo išrinktojo atsipalaiduoti ir pamaloninti savo kūną – tikrai nieko bloga.

Antra, moteris ar mergina, jei jau nusprendė įsigyti naują sekso reikmenį arba iš viso pradėjo jais naudotis, tikriausiai nori patirti kažką naujo. Jei išbandėte daugelį sekso pozų ir mylėjotės pačiose netikėčiausiose vietose, gali būti, kad ji nori išbandyti ir dar daugiau. Pripažinkime, vibratorius geriau negu neištikimybė.

Trečia, moteris gali būti tiesiog nepasotinama. Nemažai sexshop klienčių – tos, kurios yra tiesiog nepasotinamos ir jei galėtų, mylėtųsi ištisą parą. Taigi nesistebėkite ir susitaikykite su nauju jos pomėgiu, ypač jei jaučiate mažesnį seksualinį potraukį.

Perskaityta 28631 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias