adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kaip išsirinkti falo imitatorius ir vibratorius (I dalis)?

Kaip išsirinkti falo imitatorius ir vibratorius (I dalis)?

  • Antradienis, 20 gegužės 2014

Falo imitatoriai - dildo

Sekso žaislų yra pačių įvairiausių ir kiekvienas iš jų suteikia naujų, dar nepatirtų pojūčių. Tačiau juos renkantis dėl nepatyrimo dažnai patiriame įvairių keblumų. Pavyzdžiui, neduoda ramybės klausimai, už kokią sumą sekso žaisliukus pirkti, kokios medžiagos yra pačios kokybiškiausios, o kurių kokybė – abejotina ir taip toliau. Pateiksime kelis naudingus patarimus, kaip pasirinkti svajonių sekso žaisliuką ir nenusivilti. Juk svarbiausia, kad būtų patenkinti kiekvieno poreikiai ir slapčiausi norai.

Ne paslaptis, kad tarp moterų bene dažniausiai, neskaitant vibratoriaus, naudojamas falo imitatorius. Tai žaisliukas, kuris savo forma ir dydžiu primena vyrišką lytinį organą. Falo imitatorių spalvinė įvairovė – ypač plati, nes jie gali būti ir kūno spalvos, ir juodi, ir spalvoti, pagal pageidavimus. Norint turėti tobulą sekso žaisliuką, galima įsigyti variantą „du viename“ – vibratorių ir falo imitatorių, kuris vibruoja, tačiau kurį galima naudoti ir neįsijungus motoriuko. Šis variantas ypač patrauklus toms damoms, kurios dar nėra turėjusios, nėra išbandžiusios sekso reikmenų ir tiksliai nežino, kas joms galėtų patikti. Gali būti, kad mergina ar moteris naudos tik dildo (taip dar vadinamas falo imitatorius arba dirbtinė varpa), o galbūt mėgausis vibratoriaus teikiamais malonumais.

Taigi, prieš įsigydamos ar vibratorių, ar dirbtinę varpą, turėtumėte žinoti kelias su jais susijusias smulkmenas. Labai svarbu tinkamas sekso žaislo dydis: negerai, jei sekso reikmuo yra per mažas, tačiau dar blogiau, jei jis per didelis ir naudojantis juo juntamas diskomfortas. Taigi reikėtų nepirkti nei miniatiūrinės, nei gigantiškos dirbtinės varpos – orientuokitės pagal realaus dydžio vyriškąjį lytinį organą.

Žaisliuko kaina

Prieš išsiruošdamos pirkti sekso reikmenų, tikriausiai vis tiek jau esate pasidomėjusios jų kainomis ir maždaug nusprendusios, už kokią sumą ketinate įsigyti sekso žaidimų „draugą“. Patariame nepirkti pigiausio varianto, nes jo kokybė gali būti toli gražu ne tobula. Kaip ir daugeliu atveju, kaina lemia kokybę, nors tai nėra 100 proc. visada pasitvirtinanti taisyklė. Brangesnius daiktus gamintojai gamina iš kokybiškesnių medžiagų, taigi pailgėja ir tam tikros prekės tarnavimo laikas, ji yra ilgaamžė ir t. t. Jei norite konkretumo, kokybiškas falo imitatorius galėtų kainuoti nuo 100 Lt, vibratorius – nuo apytiksliai 150 Lt, tačiau šios kainos – labai orientacinės, nes jos skiriasi ir priklausomai nuo sekso reikmenų parduotuvės.

Vibratorius, atsparus vandeniui, valdomas pulteliu ar su kitais „pagerinimais“ kainuos brangiau, tačiau jis bus patogesnis naudoti. Pavyzdžiui, vienoje parduotuvėje tas pats žaisliukas gali kainuoti 20 Lt pigiau, kitoje – brangiau, vienur tam daiktui gali būti taikoma akcija, kitur – ne ir panašiai. Taigi, jei perkate internetu ir turite laiko, patariame gerai išsišniukštinėti ir pasirinkti tą parduotuvę, kuri taiko lanksčias nuolaidų sistemas ir įvairiais būdais (dovanėlėmis, nemokamu prekių pristatymu ir pan.) lepina savo klientus. Taip pat el. parduotuvė turi būti solidi ir patikima, suteikianti garantijas, tvarkingo dizaino – pirkdami tokiose parduotuvėse būsite užtikrinti, kad įsigysite patikimas, o ne bet kokias prekes.

Kokia forma tinkamiausia?

Labai svarbu, kokios formos bus falo imitatorius. Formų yra gausybė, ne tik primenančių tikrą falą: galima įsigyti ir grublėtu paviršiumi, labai tikroviškų, arba aptakių, išlenktų, skirtų G taško stimuliacijai. Čia jau turėsite vadovautis savo skoniu ir nuojauta, nes tik jūs geriausiai žinote, kas bus malonu ir patogu naudoti. Jei forma nėra itin svarbi, rinkitės abstraktų, neutralų, galbūt ir klasikinį falo imitatoriaus variantą, nes tinkamų ar netinkamų formų dirbtinių varpų tiesiog nėra.

Perskaityta 9141 kartų

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias