adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kaip išsirinkti falo imitatorius ir vibratorius (II dalis)?

Kaip išsirinkti falo imitatorius ir vibratorius (II dalis)?

  • Pirmadienis, 26 gegužės 2014

falo imitatoriai moterims

Daugelis nusprendusių apsipirkti erotinių prekių parduotuvėse tiesiog pasiklysta tarp prekių gausos. Moterims ir merginoms didžiausia kylanti dilema – koks falo imitatorius ar vibratorius yra geriausias? Pirmoje straipsnio dalyje aptarėme, kad labai svarbi sekso žaisliuko kaina – paprastai kuo ji didesnė, tuo kokybiškesnio sekso reikmens galima tikėtis, nors ši taisyklė pasitvirtina ne 100 proc. Taip pat jei dildo perkamas pirmą kartą, ekspertai pataria pasidairyti universalaus varianto – kad vienas sekso žaisliukas atliktų ir vibratoriaus, ir falo imitatoriaus funkcijas, tai yra kad juo galima būtų naudotis ir su elementais, ir be jų. Taip vienu šūviu pavyks nušauti du zuikius.

Taip pat kuo brangesnis sekso žaislas, tuo jis funkcionalesnis bus: pavyzdžiui, atsparus vandeniui, tad jį galima bus panardinti vonioje, naudoti maudantis duše. Brangesni vibratoriai, pavyzdžiui, turi nuotolinio valdymo pultelius, tad jais naudotis taip pat yra labai patogu. Prieita prie išvados, kad geriausias tas falo imitatorius, kuris kainuoja vidutiniškai nuo 100 Lt, nes tada jo kainos ir kokybės santykis bus optimalus. Taip pat aptarta, kokiose sekso reikmenų parduotuvėse apsipirkinėti geriausia.

Dildo, kaip išsiaiškinome I straipsnio dalyje, gana svarbi forma, tačiau ją tinkamiausiai gali pasirinkti tik pati mergina ar moteris žinodama, kas jai patinka: ar įprasta stimuliacija, ar, pavyzdžiui, klitorio ar G taško dirginimas. Taigi falo imitatoriai gaminami įvairių formų – ir primenantys realias varpas, ir glotnūs, lygūs, ir lenkti, ir dar kitokie. Ne ką mažiau skiriasi ir jų spalvos: nuo įprastos kūno iki metalinės, nuo spalvotų iki visiškai juodų ir blizgių.

Kas dar svarbu?

Dydis. Dildo ir vibratorių dydį daugelis „nurašo“ kaip nesvarbų. Tačiau tik vėliau paaiškėja, kad sekso žaisliukas tiesiog yra per didelis arba per mažas. Net ir „mini“ vadinamas vibratorius ar falo imitatorius vidutiniškai būna 13-15 cm ilgio. Dažniausiai šie moteriški sekso žaislai gaminami iki 27 cm ilgio, tačiau tai jau bus tikrai didelis „įrenginys“ ir nuo naudotis gali būti nepatogu. Renkantis šiuos sekso reikmenis, juos reikėtų palyginti su tobuliausio kada nors turėto meilužio lytinio organo matmenimis: gal tai jums bus orientyras? Taip pat jūs viena galite žinoti, ar verčiau rinktis storesnį, ar ilgesnį sekso žaisliuką, nes jie skiriasi ir savo storiu, ne tik ilgiu.

Iš ko sekso žaislas yra pagamintas?

Kad vibratorius arba falo imitatorius būtų malonus naudoti, jis turi būti pagamintas iš tinkamų medžiagų. Dažniausiai šiems delikatiems prietaisams gaminti parenkamas silikonas, speciali želinė medžiaga, metalas, netgi specialiai apdirbtas stiklo lydinys. Vieniems reikmenims, pavyzdžiui, pagamintiems iš želinės medžiagos, reikės kruopštesnės priežiūros, tuo tarpu kiti žaislai bus paprasčiau prižiūrimi, nors, žinoma, valyti juos reikia po kiekvieno karto pasinaudojus.
Dirbtines varpas merginos mielai renkasi pagamintas iš stiklo, nes jos šiltame ar vėsiame, lediniame vandenyje gali būti tiek pašildomos, tiek ir atšaldomos. Pastarieji imitatoriai būna šiek tiek brangesni, jie tvirtesni ir ilgaamžiškesni. Jeigu mėgstate pozas „ant viršaus“, labai tiks iš silikoninės medžiagos pagamintas vibratorius arba falo imitatorius, tik su juo šiukštu negalima naudoti lubrikantų su silikonu, nes jie gali ardyti šio sekso žaisliuko paviršių. Vibratoriams gaminti panaudojamos kietesnės, tvirtesnės medžiagos negu falo imitatoriams. Renkantis vibratorius labai svarbu atkreipti dėmesį, ar jie tinkami naudoti vandenyje: drėgmei atsparūs visi sekso žaisliukai, tačiau ne visus juos galima panardinti vandenyje ar naudoti maudantis duše.

Perskaityta 4360 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias