adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kaip išsirinkti, kad vibratorius suteiktų maksimalų malonumą

Kaip išsirinkti, kad vibratorius suteiktų maksimalų malonumą

  • Pirmadienis, 02 birželio 2014

vibratoriusSumanėte įsigyti vibratorių, bet nežinote, koks jums tiktų? Kad įgautumėte žinių, pasidairykite po internetines erotinių prekių parduotuves, paskaitykite straipsnių. Labai renkantis vibratorių padės pirkėjų atsiliepimai, pateikti prie kiekvienos prekės, reitingavimas: kuo aukštesniais balais įvertintas sekso žaislas, kuo daugiau žvaigždučių greta jo paveikslėlio, tuo geresnis, kokybiškesnis ir pats daiktas. Na o į ką atkreipti dėmesį perkant, jei prekė nauja ir dar neįvertinta arba jei nepasitikite kitų žmonių nuomone? Pateiksime kelis naudingus patarimus, susijusius su vibratoriais.

Už kokią sumą sekso žaislą turėčiau pirkti pirmą kartą?

Jei galite sau leisti, įsigykite brangų vibratorių ir nereikės sukti galvos dėl jo kokybės – ji bus pati aukščiausia, gausite net kelerių metų garantiją. Tačiau jei esate racionalus žmogus ir mėgstate pataupyti ten, kur įmanoma, galite rinktis ir šiek tiek pigesnį vibratorių. Optimali jo kaina – 150-200 Lt. Jei nusižiūrėsite vieną ar kitą vibratoriaus modelį, iššniukštinėkite, kur šiuo metu jis parduodamas pigiausiai – ten galite ir pirkti. Vidutiniškai kainuojantis vibratorius bus pakankamai kokybiškas ir funkcionalus. Tačiau nebūkite pernelyg taupus ir nepirkite paties pigiausio vibratoriaus, nes jis gali būti ne visai kokybiškas ir ne visai atitikti jūsų lūkesčius. Toks sekso žaislas bus paprastas ir niekuo neypatingas.

Kokiomis savybėmis turi pasižymėti geri vibratoriai?

Geri vibratoriai – tie, kurie yra atsparūs vandeniui, tyliai veikia, yra įkraunami, su nuotolinio valdymo pulteliu ir taip toliau. Kiekvienas vibratorius yra atsparus drėgmei, tačiau ne visi toleruoja tai, kad bus naudojami duše ar maudantis vonioje, tad jei mėgstate vandens malonumus, skaitykite instrukciją. Dažniausiai neatsparūs vandeniui būna tie vibratoriai, kurie naudojami su baterijomis. Kad sekso žaislas tyliai veiktų, turbūt aktualu daugeliui – juk masturbuojantis norisi girdėti romantišką muziką, o ne įkyrų sekso žaislo burzgimą. Apie įkrovimą jau šiek tiek užsiminėme – įkraunami vibratoriai daugiausia atsparūs vandeniui, be to, jų akumuliatorius veikia ilgiau. Taip pat kaskart pasibaigus baterijoms nereikės bėgioti į prekybos centrą. Pultelis patogus, kai norisi greitai ir patogiai nustatyti, kad sekso žaislas veiktų lėčiau arba greičiau. Pripažinkime, kad junginėti mygtukus ant vibratoriaus korpuso yra ne ypač patogu.

Iš kokių medžiagų pagamintas vibratorius yra man tinkamiausias?

Geriausi, tačiau ir brangiausi vibratoriai yra silikoniniai: jie nesukelia alergijų, yra malonūs naudoti. Galima rinktis iš plastiko pagamintus sekso žaislus. Taip pat vibratoriai gaminami iš specialaus stiklo arba iš želinės medžiagos – ji yra labai maloni kūnui. Taip pat šie reikmenys gaminami ir iš specialios gumos, taigi rinktis tikrai yra iš ko. Skaitykite aprašymus ir bus lengviau susiorientuoti, kuri medžiaga kokiomis savybėmis pasižymi ir kuri iš jų jums tinkamesnė.

Pasirinkti tinkamos formos ir dydžio vibratorių – sudėtingiausia

Vibratorių formų yra pačių įvairiausių. Pirmam kartui rekomenduotumėme įsigyti vibratorių su kiškučio „ausytėmis“ arba klasikinį variantą. Apie kiekvieną iš jų papasakosime plačiau. Vibratorius su kiškučio ausimis papildomai dirgina klitorį, taigi patiriamas dvigubas malonumas. Jei nėra noro, ausytes galima išjungti. Klasikinio tipo vibratorius tinka visoms, nes jis yra be jokių priedų, pagerinimų, taigi jį įsigijus pralošti tiesiog neįmanoma. Yra ir lenktų, kitų įvairių formų vibratorių, galite pirkti ir juos. Svarbus ir dydis: jei perkate pirmą kartą, rekomenduojame rinktis apie 15-19 cm vibratorių – tai yra standartas. Apskritai vibratoriai gaminami nuo 11 iki net 35 cm, tačiau geriausias yra aukso viduriukas.

Perskaityta 912 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias