adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Vaginaliniai kamuoliukai: nuo atsiradimo iki šių dienų tobulumo

Vaginaliniai kamuoliukai: nuo atsiradimo iki šių dienų tobulumo

  • Pirmadienis, 09 birželio 2014

vaginaliniai kamuoliukai

Geišos kamuoliukai – tai tarp merginų ir moterų vienos populiariausių erotinių prekių. Beje, geišos kamuoliukams jau keli šimtai, jeigu ne tūkstančiai metų. Vaginalinius kamuoliukus plačiai naudojo geišos ir Rytuose gyvenusios sekso deivės, kurios ypatingą malonumą sugebėjo dovanoti ne tik kilmingiesiems savo meilės žaidimų partneriams, bet pačioms sau. Beje, vaginaliniai kamuoliukai pirmiausia skirti treniruoti intymiosios vietelės raumenims, bet kai kurios merginos ir moterys teigia, kad jų naudojimas suteikia ir nemažai malonumo. Beje, rytietės buvo labai įgudusios sekso ir meilužių tenkinimo srityse, tad nemažai paslapčių pasiekė ir Europą. Rytuose būdavo atliekamas paprastas testas siekiant nustatyti, ar meilužė yra pakankamai įgudusi: į makštį būdavo įšvirkščiama spalvoto vandens ir liepiama merginai šokti. Jei bent lašelis skysčio išlašėdavo, moteris būdavo siunčiama toliau treniruoti makšties raumenis. Jei nė lašelis nenukrisdavo, tokia mergina jau tikdavo sultonui į meilužes. Teigiama, kad geišos rutuliukus ypač įgudusios sugulovės sugebėdavo makštyje stumdyti pirmyn ir atgal, netgi juos ridenti skirtingomis kryptimis – į viršų ir į apačią. Kiek tame tiesos, jau niekas nebepatikrins. Tačiau aišku viena – vaginaliniai kamuoliukai – išties patrauklus senovės išradimas.

Kokie kamuoliukai gaminami šiandien?

Šiandien geišos kamuoliukai gaminami įvairių dydžių ir įvairiausių spalvų. Dažniausiai jie būna suverti virvele, kad ne taip lengvai pasimestų. Didžioji dauguma kamuolėlių turi ir tvirtą kilputę, kad kamuoliukus būtų ne tik lengviau įvesti, bet ir paprasčiau išimti lauk. Taip pat didžioji dauguma kamuoliukų sukurti iš labai patvarių medžiagų – apgalvota, kad jie bus naudojami kasdien, kad bus kruopščiai plaunami, taigi natūralu, kad jie turi būti ir ypač tvirti, lengvai slystantys, patogios formos. Beje, anksčiau gaminti vaginaliniai kamuoliukai ar šiandien gaminami pigesni kamuolėliai skleisdavo vibraciją, taigi juos naudojamus buvo galima girdėti. Šiandien begarsės vibracijos dėka negirdėti jokio pašalinio garso.

Kokia vaginalinių kamuoliukų funkcija?

Pagrindinė vaginalinių kamuoliukų funkcija – stimuliuoti makšties kaklelį, suaktyvinti kraujotaką makštyje ir šalia esančiuose organuose, lavinti makšties bei dubens srities raumenukus, didinti erogeninių zonų jautrumą, seksualinį jautrumą apskritai ir taip toliau. Beje, geišos kamuoliukai plačiai naudojami ir prieš gimdymą, ir po gimdymo: naudojami prieš, jie pagerina makšties raumenų susitraukinėjimą, o po – padeda makšties raumenims greičiau sugrįžti į pradinę padėtį.

Kokių vaginalinių kamuoliukų galima įsigyti? Šiandien gaminami patys įvairiausi vaginaliniai kamuoliukai: tiek iš pigesnių, tiek iš brangesnių medžiagų, iš aukštos kokybės plastiko, dengto silikonu, iš gumos ir kt. Beje, jie visi atsparūs drėgmei (na o kaipgi, juk drėgnoje terpėje jie ir būna naudojami). Visus kamuoliukus ir sudėtines jų medžiagas patikrina gydytojai dermatologai. Beje, kamuoliukų būna skirtingų dydžių, tad kiekviena mergina ir moteris pasirenka sau tinkamus pagal įgudimo laipsnį.

Perskaityta 1107 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias