adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Sex prekės – ne tik rutinai lovoje išsklaidyti, bet ir seksualinei sveikatai pagerinti

Sex prekės – ne tik rutinai lovoje išsklaidyti, bet ir seksualinei sveikatai pagerinti

  • Pirmadienis, 23 birželio 2014

sex prekes

Po sekso prekių parduotuvių asortimentą esame pasidairę kiekvienas, tačiau ar tiksliai žinome, kam jos naudojamos ir dėl kokių priežasčių žmonės perka sex prekes?

Sekso reikmenys skirti pagerinti sekso kokybę. Žmonės sekso metu susiduria su įvairiais nesklandumais. Vienas jų – tai per menka makšties lubrikacija, tai yra sudrėkimas. Dėl to diskomfortą junta abu partneriai. Beje, ne visuomet kalta moteris ar mergina: nepakankamas sudrėkimas – tai daugelio negalavimų priežastis. Pavyzdžiui, per menkam sudrėkimui įtaką daryti gali kai kurios lytinės ligos, nuovargis, depresija, tokie faktoriai kaip rūkymas, agresyvių dietų laikymasis ir taip toliau. Taigi nereikėtų pulti į paniką ir kentėti, jei sekso metu juntate skausmą – visiškai natūralu yra naudotis lubrikantais. Beje, lubrikantus vis dažniau renkasi ir tos poros, kurios nori naudotis prezervatyvais, kadangi esant per didelei trinčiai ir per sausai terpei, prezervatyvai dažniau plyšta ir neapsaugo nuo lytiniu keliu plintančių ligų, galimo nepageidaujamo nėštumo ir kt.

Sekso prekės gali pagelbėti ir vyriškiams: jei jie per greitai baigia lytinį aktą, jei sutrikusi erekcija. Sukurta gausybė prekių, kainuojančių nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų litų. Vienos sex prekės skirtos profilaktikai, tuo tarpu kitos darbo tikrus stebuklus. Taigi vyrai gali rinktis pačius įvairiausius savo potencijai sužadinti skirtus gaminius.

Sekso žaislai reikalingi ir rutinai sumažinti, įnešti į meilės žaidimus daugiau įvairovės. Poros, gyvenančios drauge 10, 15, 20 ir daugiau metų, pajunta, kad meilės žaidimai nebėra tokie saldūs kaip anksčiau ir kad jie nebeteikia tiek daug malonumo. Taip jaučiantis, sueičių skaičius vis retėja: mylimasi kartą per savaitę, vėliau – kartą per mėnesį, kol galiausiai seksas iš dviejų žmonių gyvenimo po truputį išstumiamas. Nereikia leisti, kad taip nutiktų – užbėkite įvykiams už akių ir imkitės iniciatyvos. Nusipirkite sekso žaisliukų, gundančių apatinių, masažo aliejų – išsirinkite tai, kas turėtų būti priimtina jums ir jūsų partneriui. Antrankių, botagėlių ir kitų „ekstremalių“ prekių, jei į jas jūsų požiūris nekoks, pirkti nereikia – pradžiai pakaks ir visiškai paprastų sekso reikmenų.

Sekso reikmenys leidžia pasitenkinti, kai šalia nėra partnerio ar kai žmogus jo tiesiog neturi. Daugelis žmonių sekso žaisliukus perka, nes... tiesiog neturi partnerio, tačiau nori pajusti malonumą ir pasimėgauti. Sekso reikmenys – kur kas geresnė išeitis nei nepastovūs atsitiktiniai lovos partneriai. Įrodyta, kad orgazmas pagerina nuotaiką, padeda it ranka nuimti tvyrančią įtampą, be to, gerina ir seksualinę sveikatą, rečiau susergama su lytiniais organais susijusiomis ligomis. Sex prekės – atributas, be kurio nelabai apsieitų netradicinės seksualinės orientacijos atstovai. Omenyje labiau turimos merginos, kurios dažnai meilės žaidimų metu naudoja vibratorius, falo imitatorius, prisegamus dirbtinius penius ir kitus sekso reikmenis.

Perskaityta 1219 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias