adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Įmantrūs ir keisčiausi kada nors sukurti sekso žaisliukai – kokie jie?

Įmantrūs ir keisčiausi kada nors sukurti sekso žaisliukai – kokie jie?

  • Pirmadienis, 30 birželio 2014

Obama vibratorius

Mėgstate įvairoves lovoje? Jei taip, tikriausiai turite ir vieną kitą erotišką smulkmenėlę ar net didesnį, brangesnį sekso reikmenį? Tačiau pastaraisiais turbūt jau nė vieno asmens nenustebintumėte, nebent dievobaimingas moterėles. Tačiau ar mėgstate ekskliuzyvines prekes? Kiekvienoje rinkoje yra įprastų prekių ir tokių, kurios yra tarsi tų prekių parodijos, neretai išspaudžiančios šypseną ar net susižavėjimo šūksnius, o kartais ir sukeliančios pasipiktinimą. Kokių galime rasti įspūdingų sekso reikmenų? Kuo šie sekso žaisliukai tokie įdomūs ir netradiciniai? Ar kurį vieną iš jų norėtumėte išbandyti? Jei taip, tai kurį? Na o dabar kviečiame susipažinti su įdomiųjų erotinių dalykėlių sąrašu.

 

Vibratorius su JAV prezidento B. Obamos atvaizdu. Vibratorius, vaizduojantis Amerikos prezidentą, kainuoja vos daugiau nei tris dešimtis dolerių. Galima rinktis vibratorių su kostiumu, tikroviškų spalvų, arba vienspalvį mėlyną ar auksinį.

 

Pripučiamos lėlės, panašios į tikras azijietes. Japonijoje labai populiarios lėlės, panašios į tikras japones, su tikrais plaukais ir skirtingomis šukuosenomis, skirtingais veido bruožais. Taigi šių lėlių pagrindinis privalumas – jos yra realaus dydžio ir realios išvaizdos. Pirkėjų neatbaido net ypač aukšta šių gražuolių kaina, siekianti per 6500 JAV dolerių. Su lėlėmis galima daryti praktiškai bet ką, jos yra atsparios vandeniui ir labai patvarios. Prabangūs sekso žaisliukai, ar ne?

 

Maišas kūnui. Tikriausiai tie, kurie sukūrė akių raiščius, galvos apdangalus, ėmėsi ir kūno maišo kūrimo. Maiše, pagamintame iš elasteno, sutelpa visas kūnas, maišas dengia ir galvą. Gamintojai teigia, kad maišas toks patogus, kad jame galima išgulėti ir visą naktį. Kažin, ar būti įkišta į maišą sekso metu svajoja kuri nors mergina?
Nekaltybės sekso žaislas. Viena kompanija sukūrė dirbtinę mergystės plėvę – plastikinį maišelį, kurį praplėšus išbėga tikras kraujas. Tikriausiai toks daiktas skirtas merginoms, kurios savo partnerius nori apgauti ir įtikinti, kad yra nekaltos, arba toms, kurios nori nekaltybės praradimą, nors ir netikrą, išgyventi dar kartą. Taigi kaip jums toks pikantiškas sekso žaislas?

 

Puodukas su dirbtine makštimi viduje. Tai sekso žaislas, kuris primena masturbatorius, tačiau iš pirmo žvilgsnio jis atrodo kaip tikrų tikriausiais puodelis, skirtas sąlyčiui su maistu. Atidarius puodelio dangtelį visa „yla išlenda iš maišo“ ir pasidaro aišku, kad puodelis skirtas vyriškiams, užkluptiems netikėtos aistros. Su puodeliu galima įsigyti ir švelnaus losjono.

 

Ekologiškasis vibratorius. Dienos šviesą išvydo ir sekso žaisliukai, skirti tikrų tikriausiems gamtos mylėtojams. Kuo jie ypatingi? Ogi tuo, kad yra įkraunami saulės ir neeikvoja nei elektros, nei baterijų. Šių vibratorių kaina – apie 70-80 dolerių.

 

Paauksuotas vibratorius. Jau galima įsigyti 18 karatų auksu paauksuotą vibratorių. Prietaiso svoris – apie 140 g, jo ilgis – apie 8 cm. Žaislą sukūrė ir pagamino švedai, o jo kaina siekia 1500 JAV dolerių. Kažin, ar tokie sekso žaisliukai pritaikomi realiam naudojimuisi?..

 

Vibratorius „Hello Kitty“ prekės ženklo gerbėjoms. Šis prekės ženklas daugiausia gamina drabužius, žaislus, dauguma jų skirta mažoms mergaitėms. Nors gamintojai oficialiai skelbia, kad tai kaklo masažuoklis, jo techninės charakteristikos, forma ir dydis rodo, kad tai tikrų tikriausias vibratorius.

 

Moters kojų formos pagalvė. Japonų vyrai mielai perka pagalves, kurių forma – tobulos merginos kojos. Ne visi nori ilsėtis ant mylimosios kelių ir mieliau renkasi kojelių imitaciją – pagalvę. Na o gal tokia pagalvė tiesiog sukurta vienišiems vyrams, kurie irgi nori moteriško artumo, nesvarbu, kad dirbtinio.

 

Perskaityta 1112 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias