adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Sekso prekių tinkama priežiūra ir higiena svarbiau už viską

Sekso prekių tinkama priežiūra ir higiena svarbiau už viską

  • Pirmadienis, 07 liepos 2014

higienos reikmenys seksui

Visus daiktus, kurie yra vertingi ir už kuriuos mokėjome ne kelis ir ne keliolika litų, prižiūrėti tiesiog būtina. Ne išimtis – ir sekso prekės, kurių priežiūrai ir valymui daugelis kartais skiria per mažai dėmesio. Gal nuskambės kiek keistai, tačiau jei mes rūpinsimės ir mylėsime savo daiktus, jie mums atsidėkos tuo pačiu.

 

Perkant sekso žaislą tikriausiai kiekvienas pagalvoja, kokių naujų pojūčių pirkinys suteiks ir kaip ilgai jis tarnaus savo naujajam šeimininkui. Jei įsigijote kokybišką daiktą ir pinigėlių nepagailėjote, galite tikėtis ilgo ir malonaus naudojimo. Tačiau jei įsigijote pigų variantą, gali tekti šiek tiek gailėtis, kad tą kartą pataupėte ir neįsigijote kažkokios ypatingesnės ir kokybiškesnės prekės. Tačiau koks bebūtų sekso žaislas – ar iš brangesnių, ar iš pigesnių kategorijos – jis tarnaus trumpiau, jei tinkamai juo nepasirūpinsite, ir nepatenkins jūsų poreikių. Taigi kaip rūpintis savo daiktais, kurie lydi Jus intymiomis ir maloniomis akimirkomis?

Apžiūrėkite savo pirkinį

Išėmę sekso žaislą iš pakuotės, perskaitykite gamintojo sudarytą instrukciją ar sekso prekės naudojimo rekomendacijas. Turėtumėte rasti kelis punktus, nusakančius, kaip reikėtų sekso žaislą tinkamai paruošti naudojimui. Nereikėtų sekso žaislo pradėti naudoti jo įdėmiai neapžiūrėjus: ant paviršiaus neturėtų matytis įtrūkimų, defektų, pakitusios spalvos dėmelių ir pan. Jei sekso žaislas veikia su elementais, būtina juos įdėti nurodytos rūšies ir stiprumo. Įdėjus elementus būtinai pažiūrėkite, ar sekso žaislas veikia visais režimais ir ar atlieka visas funkcijas.
Sekso žaislus optimaliai švarai ir higienai reikėtų nuplauti ir prieš pradedant jais naudotis, ir jau po naudojimo – taip bus išvengta bakterijų susikaupimo. Jei sekso žaislas nėra pilnai atsparus vandeniui, jo nekiškite po vandens srove, o tas vietas, kurios jautrios sąlyčiui su vandeniu, galima atsargiai pridengti rankšluosčiu ar dar geriau – maišeliu.

Kokios priemonės tiks valymui?

Priemonės, kurias pasirinksite sekso žaislui plauti, priklauso nuo naudojamo lubrikanto: jei jis vandens pagrindo, pakaks sekso žaislą nuplauti su šiltu vandeniu – lubrikanto likučiai ir taip lengvai bus pašalinti. Tačiau jei, pavyzdžiui, naudojote silikoninį lubrikantą, pašalinti jo likučius gali būti šiek tiek sudėtingiau, tad tikėtina, kad sekso prekės priežiūrai prireiks ir šiek tiek švelnaus muilo. Bet kokiu atveju tinka specialus dezinfekcinis skystis, kuriuo valyti galima daugelį sekso žaisliukų. Nuplovus daiktą, jį reikia ne atsainiai įmesti į spintelę ar stalčių, bet leisti jam nudžiūti arba, švariai nušluosčius, supakuoti į maišelį.

Būnant miegamajame...

Su bet kokiais sekso reikmenimis rekomenduojame naudoti ir lubrikantus, nepaisant to, kad drėgmės tarsi ir nestinga. Su lašeliu lubrikanto malonumą galima priartinti iki maksimalaus. Geriausiai tinka universalūs vandens pagrindu pagaminti lubrikantai, kuriuos galima naudoti ir mylintis natūraliai, ir naudojant sekso žaislus. Pastarieji nepažeis sekso žaisliuko paviršiaus, ką gali padaryti silikoninis lubrikantas, naudojamas drauge su sekso žaislais.

Rekomendacijos sekso prekių laikymui

Sekso prekes reikia laikyti vėsiose, tamsiose ir uždarose vietose, kur jų negalėtų pasiekti nei vaikai, nei gyvūnai, jeigu jų turite. Taip pat jei sekso prekė su elementais, juos kas kartą reikėtų išimti, prieš daiktą padedant į stalčiuką. Jei turite daugiau nei vieną sekso žaislą, įsigykite specialią dėžutę jiems laikyti, kuri vis dažniau pavadinama „linksmybių dėžute“. Visi žaisliukai gražiai ir patogiai bus sudėti ir kaskart jų prireikus galės atsidurti jums tiesiai po ranka. Taigi linkime smagių ir malonių bei, svarbiausia, saugių intymių žaidimų!

Perskaityta 772 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias