adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kad seksualinė sveikata nesušlubuotų (I dalis)

Kad seksualinė sveikata nesušlubuotų (I dalis)

  • Pirmadienis, 14 liepos 2014

prostatos masazasTikriausiai šiandien nerastume žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs apie prostatą, prostatos vėžį. Tačiau ar daugelis žinome, kad užkirsti kelią šiai onkologinei vyrų ligai gali prostatos masažas? Daug pastangų norint jį atlikti nereikia, o rezultatai ir patiriamas malonumas – stulbinantis!

Sveikata imame rūpintis tik tada, kai ji rimčiau sušlubuoja: iki tol jai beveik neskiriame dėmesio, tačiau tai natūralu ir žmogiška, nes taip elgiasi daugelis mūsų. Labai svarbi yra ir seksualinė sveikata, nes tai mūsų fizinės, emocinės, psichinės, net socialinės gerovės vienas iš pagrindinių ir svarbiausiųjų rodiklių. Kiekvienas žmogus turi teisę mėgautis saugiais, maloniais, švelniais ir įkvepiančiais lytiniais santykiais. Jei kol kas ir nesiskundžiate suprastėjusia seksualine sveikata, visgi gal kažkada ateis toks metas, kai reikės ja rūpintis. Tačiau išlaikyti ar pagerinti seksualinę būklę galite jau dabar, ir visai nesvarbu, ar jaunas, ar pagyvenęs asmuo esate.

Jei norite visuomet būti seksualiai aktyvus, žinokite, kad jūsų lytiškumą labai neigiamai veikia stresas, nuolatos patiriama įtampa, nervingumas, tad be reikalo pasistenkite nesinervinti, nesikrimsti. Jei lovoje su savo partneriu nusprendėte išbandyti šį tą nauja, nepulkite į tai stačia galva. Tai galioja ir naujų pozų išbandymui, ir tokiam delikačiam veiksmui kaip prostatos masažas ar oralinis seksas. Seksas turi teikti malonumą, tad jei jaučiatės negerai, nemaloniai, neprievartaukite savęs ir nekentėkite, kuo skubiau tai pasakykite savo partneriui. Neleiskite, kad antroji pusė būtų aukščiau ir jus tarsi išnaudotų, verstų daryti tai, kas yra prieš jūsų moralines normas, spaustų atlikti vieną ar kitą veiksmą, kurio jūs daryti visiškai nenorite.

Taip pat gerai lytinei sveikatai svarbus yra nuolatinis poilsis, geras ir kokybiškas, ilgas miegas, subalansuota mityba, kad netrūktų visų būtinų medžiagų ir mikroelementų. Reikėtų subalansuoti ir seksą: negerai, kai jo per daug, nors jūsų libido nėra toks aukštas, tačiau dar blogiau – jei per mažai, blogai, jei seksas yra nekokybiškas ir jei malonumą patiria tik vienas kuris iš partnerių, neleisdamas pasimėgauti seksu kitam. Partneriui reikia padėti pajusti malonumą, tad petingas, mylimo asmens lytinių organų masturbacija, prostatos masažas ir kiti panašūs veiksmai dviejų žmonių santykiuose yra visiškai normalūs ir toleruotini.

Su lytiškumu susijusios problemos yra plačiai susijusios, ir būtina susirūpinti, koreguoti savo intymųjį gyvenimą, jei juntate, kad kažkas yra negerai. Jei žmogus laimingas ir reguliariai mylisi, tai jis bus ir sveikesnis ir laimingesnis, jausis geriau ir užtikrinčiau, netgi labiau savimi pasitikės. Nereikėtų leisti santykiams užgesti ir jei pastebima, kad partneris ima tolti, reikėtų bandyti susigrąžinti tą artumą, kad vieną dieną nenutoltumėte per daug ir santykiai nesibaigtų skyrybomis. 
Kokie sutrikimai, susiję su lytine sveikata, dažniausiai egzistuoja tarp šiuolaikinių žmonių?

  • Apie problemas signalizuoti gali sumažėjęs arba labai staigiai padidėjęs lytinis potraukis. Jei anksčiau potraukis mylėtis lyg ir buvo vienodas, o pastaruoju metu vieno kurio partnerio poreikiai pakito, reikėtų kreiptis į seksologus. 
  • Didelis sutrikimas – kai vyrams nebėra erekcijos arba ji neišlaikoma iki tol, kol pasibaigs lytinis aktas. Šiai problemai spręsti efektyvus gali būti prostatos masažas. 
  • Moterims sunku susijaudinti, jos negeba susijaudinimo išlaikyti. 
  • Pernelyg sumažėję pojūčiai, abejingumas malonumui. 
  • Nemaloni, skausminga sueitis, kai juntami ir makšties spazmai, tarsi tempimo jausmas, kai sunku įsiskverbti. 
  • Vyrams – dingusi erekcija arba labai greitai įvykstanti ejakuliacija.

Taigi apie tai rekomenduojame pasikalbėti su specialistais ir nelikti abejingais.

Perskaityta 890 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias