adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Kad seksualinė sveikata nesušlubuotų (II dalis)

Kad seksualinė sveikata nesušlubuotų (II dalis)

  • Pirmadienis, 21 liepos 2014

problemos sekse

Įvairių nesėkmių ir kuriozų lovoje ko gero esame patyrę visi, ypač tada, kai buvome jauni ir nepatyrę. Ne vienas vyras tikriausiai yra patyręs, kad iš jaudulio lytinis organas taip ir nesustandėjo, o merginos ir moterys taip pat galėtų papasakoti ne vieną nemalonų nutikimą, susijusį su intymiuoju jų gyvenimu, pavyzdžiui, kai juto skausmą sueities metu ir niekaip nepavyko sudrėkti, kai labai skaudėjo ir t. t. Seksualinių sutrikimų turi visi žmonės, nepriklausomai nuo jų amžiaus, tačiau jaunimas jų patiria rečiau, tuo tarpu seksualiniai negalavimai, įvairios ligos vyresniame amžiuje – kur kas dažnesnės ir agresyvesnės. Jei seksualinės bėdos buvo vienkartines, į tai dėmesio kreipti gal ir neverta, tačiau nenumokite ranka, jei tam tikri negalavimai kartojasi nuolatos. Kada vertėtų sunerimti?

Jei pastebėjote, kad radikaliai pakito seksualinis apetitas: tai gali būti požymis, kad kažkas negerai. Jei mylėtis norite nuolat arba jei pasidarėte visiškai abejingas (moterų atveju tai vadinama frigidiškumu), verta susirūpinti.

Didžiausia vyrų rykštė – tai dingusi erekcija. Daugelis šiai bėdai mažinti griebiasi tablečių, kurios suteikia vienkartinį efektą. Tačiau norint pataisyti padėtį, reikia kreiptis į specialistus, kurie sudarys specialų gydymo planą. Į jį įtrauktas gali būti prostatos masažas, sveika mityba, sportas ir kita.

Moterims vertėtų sunerimti, jei jos negali susijaudinti ir jų visiškai nebetraukia mylimas vyras. Taip pat kai kurie asmenys skundžiasi, kad mylintis nejaučia jokių pojūčių – tai jau yra sutrikimas, kaip ir labai ilgas, net iki valandos ar dar ilgiau trunkantis, niekaip nesibaigiantis aktas, kai vyrui neįvyksta ejakuliacija. Daugelis moterų tai regi kaip teigiamą reiškinį, tačiau tai patyrusios aiškina, kad užsitęsęs lytinis aktas labai vargina abu partnerius. Moterys po tokių ilgų santykių gali jausti skausmą, sausumą, o dėl to gali išsivystyti uždegimai, atakuoti infekcijos.

Visos seksualinės problemos yra įveikiamos, svarbiausia yra sau pripažinti, kad tai yra liga ar sutrikimas ir kad su juo reikia kovoti, o ne abejingai į visa tai žiūrėti. Daugelis žmonių delsia, nes jiems gėda kreiptis į urologus, ginekologus, seksologus, kitus seksualinės sveikatos specialistus. Taigi kuo labiau „užleista“ liga, tuo pacientui gali būti sunkiau padėti.

Viena didžiausių vyrų rykščių – tai prostatos vėžys. Jam užkirsti kelią padėti gali prostatos masažas, reguliarūs lytiniai santykiai, sveika gyvensena, periodiškai atliekami profilaktiniai sveikatos patikrinimai. Moterys dažnai suserga gimdos kalelio ir krūtų vėžiu, taigi bene vienintelis kelias – stebėti savo organizmą, jo siunčiamus signalus ir laiku pasitikrinti. Tačiau aptarsime paprastus metodus ir priemones, kurios gali prisidėti prie geresnės vyrų ir moterų seksualinės sveikatos.

Moterims – Kėgelio pratimai ir vaginaliniai kamuoliukai

Įsigijusios vaginalinius kamuoliukus, moterys gali treniruoti vaginos ir dubens srities raumenis ir taip pagerinti savo sveikatą. Tai padeda išvengti šlapimo nelaikymo problemos ateityje, džiaugtis geresniu, malonesniu seksualiniu gyvenimu, išvengti vaginos išsitampymo po gimdymo ir panašiai. Moterys, naudojančios kamuoliukus, greičiau pasiekia orgazmą ir suteikia daugiau malonumo savo partneriui.

Vyrams – prostatos masažas ir prostatos masažuokliai

Prostatos masažas yra naudingas visiems vyrams, nepriklausomai nuo jų seksualinės orientacijos. Masažuoti prostatą vyrai gali ir patys, ir padedami partnerės, taip pat masažas gali būti atliekamas ir rankomis, ir su specialiais masažuokliais, kurių galima įsigyti erotinių prekių parduotuvėse. Nuolat atliekant masažus, ne tik patiriamas malonumas, bet ir galima išvengti prostatito, prostatos vėžio ir kitų ligų. Sveikiems vyrams atlikti prostatos masažą pakanka 1-2 kartus per mėnesį.

Perskaityta 1008 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias